Hidrolik silindir için paslanmaz çelik teleskoplu manyetik yer değiştirme sensörü
Menşe YeriÇİN
Marka AdıGuoyue
SertifikasyonCE
Model NumarasıÖzelleştirilmiş
Minimum Sipariş Miktarı1 parça
Ödeme ŞartlarıT/T
Tedarik YeteneğiYılda 2500 ton/ton
Ürün detayları
Vurgulamak:
paslanmaz çelik hidrolik silindir
,inşaat için paslanmaz çelik hidrolik silindirler
,inşaat için hidrolik silindir hidrolik silindirler
Showroom Location:
HİÇBİRİ
Type:
Manyetik yer değiştirme sensörü
Weight:
1
Material:
Paslanmaz çelik, özel
Product Name:
Manyetik yer değiştirme sensörü
Usage:
Metalurji endüstrisi makineleri
Pressure:
Özelleştirilmiş
Working Medium:
Hidrolik yağı
Technique:
Dövme&Döküm
Minimum Oeder Quantity:
1 adet
Certifications:
CE
Piston Seal:
üretan conta
Seals:
Çince
Ship Cost:
dahil değil
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
Hidrolik silindir için paslanmaz çelik teleskoplu manyetik yer değiştirme sensörü
Dokunmasız tasarım avantajı
Manyetik halka ve ölçüm çubuğu, ölçüm süreçlerinin aşınmadan ve sessiz olmasını sağlayan temas dışı tasarımlara sahiptir.Bu yenilikçi tasarım ürün kaybını azaltır ve kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatır.
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Test aralığı (mm) | 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20mA |
| Güçlendirme Voltajı | 24VDC (-15% ~ +20%) |
| Çalışma akımı | < 70mA |
| Kutupluk Koruması | -30VDC'ye kadar aşırı basınç koruması |
| Maksimum Voltaj | 33VDC |
| Karar | 16 bitlik D/A |
| Doğrusal olmayanlık | ±0,1% FS ±0,05% FS |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,008% FS |
| Güncelleme Zamanı | Çalışma sıcaklığı analog sinyal 0.5mS (seyahat < 1000mm) |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40 ~ +100°C |
| Sıcaklık Etkisi | < 0,007% FS/°C |
| Nem ve Çiy tası | % 90 RH, yoğunlaşma yok |
| Hata İşareti | LED teşhis fonksiyonu |
| Malzeme çubuğu | Paslanmaz çelik |
| Elektronik Konut | Alüminyum alaşımı |
| Çubuk Basıncı | ≤34MPa |
| Konum Manyetik Yüzük | Manyetik Yüzük |
| Kurulum Formu | M18*1.5 viskoz ipliği |
| Elektrikli arayüz | Düz Kablo |
| Koruma sınıfı | IP67 |
Şirket Bilgisi
Şirketimiz Hakkında
Merkezimiz Jiangsu, Çin'de, 2022 yılında kuruldu. Pazar dağıtımımız şunları içerir: İç pazar (40.00%), Afrika (10.00%), Kuzey Amerika (10.00%), Güney Amerika (8.00%), Güneydoğu Asya (6.00%),Batı Avrupa (5.00%), Doğu Avrupa (5.00%), Orta Doğu (5.00%), Orta Amerika (5.00%), Doğu Asya (2.00%), Okyanusya (2.00%), Kuzey Avrupa (1.00%) ve Güney Asya (1.00%).Ofisimizde 51-100 özel profesyonel var..
Kalite güvencesi
- Seri üretimden önce verilen üretim öncesi örnekler
- Her sevkiyattan önce yapılan son denetim
Ürün yelpazesi
Hidrolik silindirlerde uzmanlaştık: hidrolik silindirler, tek eylemli hidrolik silindirler, çift eylemli hidrolik silindirler ve inşaat makineleri hidrolik silindirler.
Neden Bizi Seçersiniz?
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd., 50 milyon yuan kayıtlı sermayesiyle, araştırma, tasarım, geliştirme,ÜretimŞirket gelişmiş hidrolik çözümler konusunda uzmanlaşmıştır.
Sağlanan Hizmetler
- Kabul edilen teslimat şartları: FOB
- Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR
- Kabul edilen ödeme türü: T/T
- Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.