حسگر جابجایی مغناطیسی تلسکوپی فولاد ضد زنگ برای سیلندر هیدرولیک
محل مبداچین
نام تجاریGuoyue
گواهینامهCE
شماره مدلسفارشی
حداقل مقدار سفارش1 قطعه
شرایط پرداختt/t
توانایی تامین2500 تن در تن در سال
جزئیات محصول
برجسته کردن:
سیلندر هیدرولیک فولاد ضد زنگ
,سیلندر های هیدرولیک فولاد ضد زنگ برای ساخت و ساز
,آبپاش هیدرولیک آبپاش هیدرولیک برای ساخت و ساز
Showroom Location:
هیچکدام
Type:
سنسور جابجایی مغناطیسی
Weight:
1
Material:
فولاد ضد زنگ، سفارشی
Product Name:
سنسور جابجایی مغناطیسی
Usage:
ماشین آلات صنعت متالورژی
Pressure:
سفارشی
Working Medium:
روغن هیدرولیک
Technique:
آهنگری و ریخته گری
Minimum Oeder Quantity:
1 عدد
Certifications:
CE
Piston Seal:
مهر و موم یورتان
Seals:
چینی
Ship Cost:
شامل نمی شود
توضیح محصول
مشخصات و ویژگیهای دقیق
حسگر جابجایی مغناطیسی تلسکوپی فولاد ضد زنگ برای سیلندر هیدرولیک
مزیت طراحی بدون تماس
حلقه مغناطیسی و میله اندازه گیری دارای طراحی بدون تماس هستند، که اطمینان حاصل می کند فرآیندهای اندازه گیری بدون فرسایش و ساکت هستند.این طراحی نوآورانه کاهش از دست دادن محصول و به طور قابل توجهی طول عمر خدمت.
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| محدوده آزمایش (ملی متر) | 300، 400، 500، 600، 700، 800، 900، 1000 |
| سیگنال خروجی | 4 تا 20mA |
| ولتاژ تغذیه | 24VDC (-15% ~ +20%) |
| جریان کار | <70mA |
| حفاظت قطبی | حفاظت از فشار بیش از حد تا -30VDC |
| حداکثر ولتاژ | 33VDC |
| قطعنامه | D/A 16 بیتی |
| عدم خطی بودن | ±0.1% FS ±0.05% FS |
| تکرار | ± 0.008٪ FS |
| زمان به روزرسانی | سیگنال آنالوگ دمای کار 0.5mS (سفر <1000mm) |
| دمای کار | -40 ~ +85°C |
| دمای ذخیره سازی | -40 ~ +100°C |
| اثر دمای | < 0.007٪ FS/°C |
| رطوبت و نقطه شبنم | RH 90٪، بدون تهویه |
| نشانه خطا | عملکرد تشخیص LED |
| چوب مواد | فولاد ضد زنگ |
| خانه های الکترونیکی | آلیاژ آلومینیوم |
| فشار میله | ≤34MPa |
| موقعیت حلقه مغناطیسی | حلقه مغناطیسی |
| فرم نصب | M18*1.5 رشته پیچ |
| رابط الکتریکی | کابل مستقيم |
| کلاس حفاظت | IP67 |
اطلاعات شرکت
درباره شرکت ما
ما در جیانگسو، چین مستقر شده ایم، در سال 2022 تاسیس شده است. توزیع بازار ما شامل: بازار داخلی (40.00٪) ، آفریقا (10.00٪) ، آمریکای شمالی (10.00٪) ، آمریکای جنوبی (8.00٪) ، آسیای جنوب شرقی (6.00٪),اروپای غربی (5.00٪) ، اروپای شرقی (5.00٪) ، خاورمیانه (5.00٪) ، آمریکای مرکزی (5.00٪) ، شرق آسیا (2.00٪) ، اقیانوسیه (2.00٪) ، شمال اروپا (1.00٪) و جنوب آسیا (1.00٪).دفتر ما 51 تا 100 نفر حرفه ای را استخدام می کند.
تضمین کیفیت
- نمونه های قبل از تولید قبل از تولید انبوه
- بازرسی نهایی قبل از هر حمل
طیف محصولات
ما در سیلندر های هیدرولیک تخصص داریم که شامل سیلندر های هیدرولیک، سیلندر های هیدرولیک تک عمل، سیلندر های هیدرولیک دو عمل و سیلندر های هیدرولیک ماشین آلات ساختمانی است.
چرا ما را انتخاب کنید؟
شرکت تولیدی تجهیزات هیدرولیکی Guoyue (Jiangsu) ، با سرمایه ثبت شده 50 میلیون یوآن، یک شرکت فناوری خصوصی است که تحقیقات، طراحی، توسعه،تولیدشرکت متخصص در راه حل های هیدرولیک پیشرفته است.
خدمات ارائه شده
- شرایط تحویل پذیرفته شده: FOB
- ارز پرداخت پذیرفته شده: دلار آمریکا، یورو
- نوع پرداخت پذیرفته شده: T/T
- زبانهای صحبت شده: انگلیسی، چینی
با متخصصان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید!
ماموریت ما ارائه "کیفیت بالا" و "خدمات خوب" و "تحویل سریع" است تا به مشتریانمان در کسب سود بیشتر کمک کنیم.