Δέκτης μαγνητικής μετατόπισης τηλεσκοπίου από ανοξείδωτο χάλυβα για υδραυλικό κύλινδρο
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος ανοξείδωτου
,Υδραυλικοί κύλινδροι από ανοξείδωτο χάλυβα για κατασκευές
,Υδραυλικοί κυλίνδροι υδραυλικοί κυλίνδροι για κατασκευές
Showroom Location:
ΚΑΝΕΝΑΣ
Type:
Αισθητήρας μαγνητικής μετατόπισης
Weight:
1
Material:
Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα, προσαρμοσμένα
Product Name:
Αισθητήρας μαγνητικής μετατόπισης
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 τεμ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Τηλεσκοπικός αισθητήρας μαγνητικής μετατόπισης από ανοξείδωτο χάλυβα για υδραυλικό κύλινδρο
Πλεονέκτημα σχεδίασης χωρίς επαφή
Ο μαγνητικός δακτύλιος και η ράβδος μέτρησης διαθέτουν σχεδίαση χωρίς επαφή, διασφαλίζοντας ότι οι διαδικασίες μέτρησης είναι χωρίς φθορά και αθόρυβα. Αυτός ο καινοτόμος σχεδιασμός μειώνει τις απώλειες προϊόντος και παρατείνει σημαντικά τη διάρκεια ζωής.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος δοκιμής (mm) | 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 |
| Σήμα εξόδου | 4~20mA |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC (-15% ~ +20%) |
| Ρεύμα εργασίας | <70 mA |
| Προστασία πολικότητας | Προστασία υπερπίεσης έως -30VDC |
| Μέγιστη Τάση | 33 VDC |
| Ψήφισμα | 16-bit D/A |
| Μη γραμμικότητα | ±0,1% FS ±0,05% FS |
| Επαναληψιμότητα | ±0,008% FS |
| Ώρα ενημέρωσης | Αναλογικό σήμα θερμοκρασίας λειτουργίας 0,5 mS (διαδρομή <1000 mm) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ~ +100 ℃ |
| Επίδραση θερμοκρασίας | <0,007% FS/℃ |
| Υγρασία και Σημείο Δρόσου | 90% RH, χωρίς συμπύκνωση |
| Ένδειξη σφάλματος | Λειτουργία διάγνωσης LED |
| Υλικό Ράβδος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ηλεκτρονική Κατοικία | Κράμα αργιλίου |
| Πίεση ράβδου | ≤34MPa |
| Μαγνητικός δακτύλιος θέσης | Μαγνητικός δακτύλιος |
| Φόρμα εγκατάστασης | M18*1.5 Σπείρωμα βίδας |
| Ηλεκτρική διεπαφή | Καλώδιο ευθείας εξόδου |
| Κατηγορία Προστασίας | IP67 |
Πληροφορίες εταιρείας
Σχετικά με την Εταιρεία μας
Βασιζόμαστε στο Jiangsu της Κίνας, με έδρα το 2022. Η διανομή της αγοράς μας περιλαμβάνει: Εγχώρια Αγορά (40,00%), Αφρική (10,00%), Βόρεια Αμερική (10,00%), Νότια Αμερική (8,00%), Νοτιοανατολική Ασία (6,00%), Δυτική Ευρώπη (5,00%), Ανατολική Ευρώπη (5,00%), Μέση Ανατολή (5,0%), Κεντρική Ασία (5,0%), Μέση Ανατολή (5%), Μέση Ανατολή (5%). (2,00%), Ωκεανία (2,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%) και Νότια Ασία (1,00%). Το γραφείο μας απασχολεί 51-100 αφοσιωμένους επαγγελματίες.
Διασφάλιση Ποιότητας
- Δείγματα προπαραγωγής που παρέχονται πριν από τη μαζική παραγωγή
- Η τελική επιθεώρηση πραγματοποιείται πριν από κάθε αποστολή
Σειρά προϊόντων
Ειδικευόμαστε στους υδραυλικούς κυλίνδρους συμπεριλαμβανομένων: υδραυλικών κυλίνδρων, υδραυλικών κυλίνδρων μονής δράσης, υδραυλικών κυλίνδρων διπλής ενέργειας και υδραυλικών κυλίνδρων μηχανημάτων κατασκευής.
Γιατί να μας επιλέξετε
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd., με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, είναι μια ιδιωτική τεχνολογική επιχείρηση που ενσωματώνει έρευνα, σχεδιασμό, ανάπτυξη, παραγωγή, λειτουργία και εξυπηρέτηση. Η εταιρεία ειδικεύεται σε προηγμένες υδραυλικές λύσεις.
Παρεχόμενες Υπηρεσίες
- Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB
- Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR
- Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T
- Γλώσσες επικοινωνίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.