Özelleştirilebilir tampon 100-200 Hidrolik Silindir Yağ Çene Sıkıştırma Silinderi
Menşe YeriÇİN
Marka AdıGuoyue
SertifikasyonCE
Model NumarasıÖzelleştirilmiş
Minimum Sipariş Miktarı1 parça
Ödeme ŞartlarıT/T
Tedarik YeteneğiYılda 2500 ton/ton
Ürün detayları
Vurgulamak:
Özelleştirilebilir Hidrolik Silindir
,İnşaat için özelleştirilebilir hidrolik silindirler
,inşaat için hidrolik silindir hidrolik silindirler
Product Name:
Hidrolik silindir
Pressure:
Özelleştirilmiş
Structure:
V
Weight:
175
Power:
30Mpa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270mm
Rod Diameter:
100 mm
Maximum Stroke:
600 mm
Outer Tube Diameter:
168mm
Inner Tube Diameter:
140mm
Working Medium:
Hidrolik yağı
Technique:
Dövme&Döküm
Minimum Oeder Quantity:
1 adet
Certifications:
CE
Piston Seal:
üretan conta
Seals:
Çince
Usage:
Metalurji endüstrisi makineleri
Ship Cost:
dahil değil
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
Özelleştirilebilir tampon 100-200 Hidrolik Silindir Yağ Çene Sıkıştırma Silinderi
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir |
| Basınç | 1MPa |
| Yapı | V |
| Ağırlık | 175 |
| Güç | 30MPa |
| Boyut (L*W*H) | 1100*230*270mm |
| Çubuk çapı | 100 mm |
| Maksimum Hız | 600 mm |
| Dış boru çapı | 168 mm |
| İç boru çapı | 140 mm |
Ürün Özellikleri
- Dahili:Silindir namlu, H8 hassasiyetine (Ra<0.4μm) hünerli bir boru ile GUOYUE AB / ABD metalürjik standardı CD250 yapısını benimser.
- Bufferleme:Sabit ve yüzen tampon yapılarını içeren çoklu tamponlama seçenekleri.
- Kaynak:Tüm basınç taşıyan kaynaklarda %100 ultrasonik darbe tedavisi (stres giderme oranı %90 veya daha fazla).
- Dökme:, Trelleborg, Merkel ve GP'den premium ithal foklar.
- Test:Fabrika test raporları ile GB/T15622-2005 standartlarına uygun.
- Garanti:Üretim kusurları için ücretsiz onarım / değiştirme ile bir yıllık garanti.
Ana Avantajları
- Keskin iğne valfleri ile ayarlanabilir amortizasyon (± 5% kuvvet kontrolü)
- Dönüştürülebilir V/düz/döner çeneli modüler çene sistemi
- Kapalı alanlar için kompakt 100-200 mm vuruş aralığı
- Çift Viton/PU mühürleri ile sıfır sızıntı tasarımı (10.000+ döngü)
- SAE portları + ISO montajları ile hızlı entegrasyon (<15 dakikalık kurulum)
Temel Uygulamalar
- CNC işleme iş gücü
- Damgalama baskısı kalıcılığı
- Robot kaynak pozisyonu kilitleme
- Keskin kalıplama çubuğu hizası
- Elektronik üretimi PCB baskı cihazı modülleri
- Test cihazı numunesinin hareketsizleştirilmesi
Ek Bilgiler
| Uygulama | Mühendislik makineleri, maden, nakliye, metalürji, su koruma, açık deniz, tarım vb. |
| Mürekkep balığı | Parker, Merkel, , Hallite vb. |
| Malzeme | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Paslanmaz Çelik 304/316, vb. |
| Sertifika | ABS, Lloyds, SGS vb. |
| Paket | Mühürlü ambalaj, sonra ahşap kasa |
| Yapı | Piston Tipi, Plunger Tipi, Teleskop Tipi |
| Güç | Hidrolik ve Pnömatik |
| Marka | Guoyue |
Şirket Bilgisi
- Konumu:2022'den beri Jiangsu, Çin'de bulunuyor.
- Piyasalar:Yerel (40%), Afrika (10%), Kuzey Amerika (10%), Güney Amerika (8%), Güneydoğu Asya (6%), Batı Avrupa (5%)
- Çalışanlar:51-100 kişi
- Kalite güvencesi:Üretim öncesi numuneler ve nakliye öncesi nihai denetim
- Ürün yelpazesi:Tek eylemli, çift eylemli ve inşaat makineleri türlerini içeren hidrolik silindirler
- Şirket Profili:Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. 50 milyon yuan kayıtlı sermaye ile
- Hizmetler:FOB teslimat şartları, USD/EUR ödeme, T/T ödeme türü, İngilizce/Çin desteği
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.