Konfigurowalny Olej do Siłowników Hydraulicznych 100-200 Szczękowy Siłownik Zaciskowy
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Zastosowalny cylinder hydrauliczny
,konfigurowalne siłowniki hydrauliczne do budownictwa
,cylinder hydrauliczny cylindry hydrauliczne do budownictwa
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Pressure:
Dostosowane
Structure:
V
Weight:
175
Power:
30MPa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270 mm
Rod Diameter:
100mm
Maximum Stroke:
600mm
Outer Tube Diameter:
168 mm
Inner Tube Diameter:
140 mm
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
Zastosowalny bufor 100-200 Cylinder hydrauliczny Cylinder przyciskucz żuchwy oleju
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
| Ciśnienie | 1MPa |
| Struktura | V |
| Waga | 175 |
| Władza | 30MPa |
| Rozmiar (L*W*H) | 1100*230*270mm |
| Średnica pręta | 100 mm |
| Maksymalny ruch | 600 mm |
| Średnica rurki zewnętrznej | 168 mm |
| Średnica rurki wewnętrznej | 140 mm |
Cechy produktu
- Wewnętrzne:Zęb cylindrowy przyjmuje strukturę GUOYUE standardowej metalotechniki UE/USA CD250 z wyostrzoną do precyzji H8 (Ra<0,4μm).
- Buforowanie:Wiele opcji buforowania, w tym stałe i pływające struktury buforu.
- Włókno:100% ultradźwiękowe obróbki uderzeniowej wszystkich spań pod ciśnieniem (prędkość usuwania naprężenia ≥ 90%).
- Zapewnienie uszczelnienia:Wysokiej klasy import pieczęci z , Trelleborg, Merkel i GP.
- Badanie:Spełnia normy GB/T15622-2005 z przedstawionymi raportami z badań fabrycznych.
- Gwarancja:Roczna gwarancja z bezpłatną naprawą / wymianą w przypadku wad produkcyjnych.
Główne zalety
- Zmiennego tłumienia z precyzyjnymi zaworami igłowymi (regulacja siły ±5%)
- Modułowy system szczęki z wymienną V/płaską/kręconą szczęką
- Kompaktowy zakres biegów 100-200 mm dla ograniczonych przestrzeni
- Projektowanie bezciekowe z podwójnymi uszczelnieniami Viton/PU (10,000+ cykli)
- Szybka integracja z portami SAE + mocowaniem ISO (<15 minut instalacji)
Podstawowe zastosowania
- Obszar pracy do obróbki CNC
- Wstrzykiwacze do tłoczenia
- Zablokowanie pozycji spawania za pomocą robota
- Precyzyjne wyrównanie szpilki
- Produkcja elektroniki, moduły do prasowania PCB
- Immobilizacja próbki urządzenia badawczego
Dodatkowe informacje
| Zastosowanie | Maszyny inżynieryjne, kopalnie, żeglugi, metalurgia, ochrona wody, morze, rolnictwo itp. |
| Foka | Parker, Merkel, , Hallite itp. |
| Materiał | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stali nierdzewnej 304/316, itp. |
| Certyfikat | ABS, Lloyds, SGS itp. |
| Pakiet | Opakowanie w opakowaniu z bąbelkami, następnie w drewnianej obudowie |
| Struktura | Rodzaj tłoka, rodzaj tłoka, rodzaj teleskopu |
| Władza | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Marka | Guoyue |
Informacje o spółce
- Miejsce:Z siedzibą w Jiangsu w Chinach od 2022 r.
- Rynki:Krajowe (40%), Afryka (10%), Ameryka Północna (10%), Ameryka Południowa (8%), Azja Południowo-Wschodnia (6%), Europa Zachodnia (5%)
- Pracownicy:51-100 osób
- Zapewnienie jakości:Próbki przedprodukcyjne i kontrola końcowa przed wysyłką
- Zakres produktów:Silniki hydrauliczne, włączając silniki jednobieżne, dwuobieżne i maszyny budowlane
- Profil firmy:Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. z kapitałem zarejestrowanym w wysokości 50 mln yuanów
- Usługi:Warunki dostawy FOB, płatność w USD/EUR, rodzaj płatności T/T, wsparcie w języku angielskim/chińskim
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.