Özel 160mm Hidrolik Silindir 110mm Çubuk 600mm Vuruş
Menşe YeriÇİN
Marka AdıGuoyue
SertifikasyonCE
Model NumarasıÖzelleştirilmiş
Minimum Sipariş Miktarı1 parça
Ödeme ŞartlarıT/T
Tedarik YeteneğiYılda 2500 ton/ton
Ürün detayları
Vurgulamak:
160 mm hidrolik silindir 110 mm çubuğu ile
,600mm stroklu hidrolik silindir
,Garanti ile özel hidrolik silindir
Product Name:
Hidrolik silindir
Pressure:
Özelleştirilmiş
Weight:
410
Power:
20mpa
Dimension(L*W*H):
1174*420*420mm
Rod Diameter:
110 mm
Maximum Stroke:
600 mm
Outer Tube Diameter:
195mm
Inner Tube Diameter:
160mm
Material:
Özelleştirilmiş
Working Medium:
Hidrolik yağı
Technique:
Dövme&Döküm
Minimum Oeder Quantity:
1 adet
Certifications:
CE
Piston Seal:
üretan conta
Seals:
Çince
Usage:
Metalurji endüstrisi makineleri
Ship Cost:
dahil değil
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
OEM Fabrika fiyatı Doğrudan satış Küçük parti özelleştirme 160 110-600 Hidrolik silindir
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir |
| Basınç | 1MPa |
| Ağırlık | 410kg |
| Güç | 20MPa |
| Boyut (L*W*H) | 1174*420*420mm |
| Çubuk çapı | 110 mm |
| Maksimum Hız | 600 mm |
| Dış boru çapı | 195 mm |
| İç boru çapı | 160 mm |
| Malzeme | Özel |
Ürün Özellikleri
- 45 #, 42CrMo veya 27SiMn çelik malzemelerinden oluşan GUOYUE CD250 tarzını takip eden yüksek kaliteli boru
- H8'e doğru hassas toprak deliği, yüzey kabalığı Ra 0,4 μm'den az
- 45# çelikten yapılmış bileşenler (başı, tabanı, kulakları, piston) - dökme demir veya dökme çelik yok
- Kontrollü yavaşlama için isteğe bağlı sabit veya yüzen tamponlar
- Gerginliği azaltmak ve ömrünü uzatmak için ultrasonla test edilen kaynaklar
- Japonya'dan (Japonya), Trelleborg'dan (İsveç), Merkel'den ve GP'den (Almanya) premium uluslararası mühürler
- GB/T15622-2005 ve Q/GAKY014-2023 standartlarına uygun sıkı testler
- Üretim kusurları için ücretsiz onarım/değiştirme ile 1 yıllık garanti
Ana Avantajları
Bu hidrolik silindir, kalın çelik ve sertleştirilmiş çubuk kullanılarak sağlam yapısıyla olağanüstü dayanıklılık ve performans sunuyor.Teleskopik tasarım kompakt depolama boyutlarıyla yüksek kaldırma kapasitesi sağlarken.
Başvurular
Mühendislik makineleri, madencilik, nakliye, metalürji, su tasarrufu, açık deniz operasyonları, tarım ve güvenilir hidrolik güç gerektiren çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir.
Kişiselleştirme Seçenekleri
| Seçenek | Kullanılabilir Seçenekler |
|---|---|
| Mürekkep balığı | Parker, Merkel, , Hallit, vb. |
| Boya Rengi | Kırmızı, Gri, Sarı, Siyah vb. |
| Malzeme | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Paslanmaz Çelik 304/316, vb. |
| Sertifikasyon | ABS, Lloyds, SGS vb. |
| Yapı | Piston Tipi, Plunger Tipi, Teleskop Tipi |
Şirket Bilgisi
Konumu:Jiangsu, Çin (2022 yılında kuruldu)
Piyasalar:Yerel (40%), Afrika (10%), Kuzey Amerika (10%), Güney Amerika (8%), Güneydoğu Asya (6%), Batı Avrupa (5%) ve diğer küresel pazarlar
İşgücü:51-100 çalışan
Kalite güvencesi:Üretim öncesi numuneler ve nakliye öncesi nihai denetim
Ödeme şartları:Kabul edilen Teslimat: FOB; Ödeme: T/T üzerinden USD/EUR
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.