Niestandardowy siłownik hydrauliczny 160mm, tłoczysko 110mm, skok 600mm
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Siłownik hydrauliczny 160mm z tłoczyskiem 110mm
,Siłownik hydrauliczny o skoku 600mm
,niestandardowy siłownik hydrauliczny z gwarancją
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Pressure:
Dostosowane
Weight:
410
Power:
20mpa
Dimension(L*W*H):
1174*420*420 mm
Rod Diameter:
110 mm
Maximum Stroke:
600mm
Outer Tube Diameter:
195 mm
Inner Tube Diameter:
160 mm
Material:
Dostosowane
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
OEM Cena fabryczna Sprzedaż bezpośrednia Mała partia Dostosowanie 160 110-600 Cylinder hydrauliczny
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
| Ciśnienie | 1MPa |
| Waga | 410 kg |
| Władza | 20MPa |
| Rozmiar (L*W*H) | 1174*420*420 mm |
| Średnica pręta | 110 mm |
| Maksymalny ruch | 600 mm |
| Średnica rurki zewnętrznej | 195 mm |
| Średnica rurki wewnętrznej | 160 mm |
| Materiał | Zindywidualizowane |
Cechy produktu
- Wysokiej jakości rurka według stylu GUOYUE CD250 z opcjami materiału ze stali 45#, 42CrMo lub 27SiMn
- Precyzyjne otwory gruntowe do H8 z chropowatością powierzchni Ra poniżej 0,4 μm
- Części wykonane z stali 45* (głowa, podstawa, uszy, tłok) - niewykonane z żeliwa lub stali odlewanej
- Opcjonalne zderzaki stałe lub pływające do kontrolowanego opóźnienia
- Złoty poddane badaniom ultradźwiękowym w celu zmniejszenia naprężeń i wydłużenia żywotności
- Pierwsze międzynarodowe pieczęcie z Japonii, Trelleborga, Merkel i GP
- Ścisłe badania zgodnie z normami GB/T15622-2005 i Q/GAKY014-2023
- 1 rok gwarancji z bezpłatną naprawą/zmianą w przypadku wad produkcyjnych
Główne zalety
Ten cylinder hydrauliczny zapewnia wyjątkową trwałość i wydajność dzięki solidnej konstrukcji z grubej stali i twardą pręgą.podczas gdy konstrukcja teleskopiczna zapewnia wysoką zdolność podnoszenia z kompaktowymi wymiarami magazynowania.
Wnioski
Idealny do inżynierii maszyn, górnictwa, żeglugi morskiej, metalurgii, konserwacji wody, operacji na morzu, rolnictwa i różnych zastosowań przemysłowych wymagających niezawodnej mocy hydraulicznej.
Opcje dostosowywania
| Opcja | Dostępne wybory |
|---|---|
| Foka | Parker, Merkel, , Hallit itp. |
| Kolor farby | Czerwony, szary, żółty, czarny, itp. |
| Materiał | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stali nierdzewnej 304/316, itp. |
| Certyfikacja | ABS, Lloyds, SGS itp. |
| Struktura | Rodzaj tłoka, rodzaj tłoka, rodzaj teleskopu |
Informacje o spółce
Miejsce:Jiangsu, Chiny (założona w 2022)
Rynki:Rynki krajowe (40%), Afryka (10%), Ameryka Północna (10%), Ameryka Południowa (8%), Azja Południowo-Wschodnia (6%), Europa Zachodnia (5%) i inne rynki światowe
Siła robocza:51-100 pracowników
Zapewnienie jakości:Próbki przedprodukcyjne i końcowa kontrola przed wysyłką
Warunki płatności:Akceptowana dostawa: FOB; płatność: USD/EUR za pośrednictwem T/T
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.