Hydrauliczny siłownik ze stali nierdzewnej 25MPa, rura 102mm, skok 250mm
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Wyroby z stali nierdzewnej
,Hydrauliczny siłownik z rurą 102mm
,Cylinder hydrauliczny 250 mm
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Pressure:
Dostosowane
Power:
25mpa
Dimension(L*W*H):
539*210*150 mm
Rod Diameter:
45 mm
Maximum Stroke:
250 mm
Outer Tube Diameter:
102 mm
Inner Tube Diameter:
80 MM
Material:
Stal nierdzewna
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
Blokada OEM DJS-63 28-120-E-GE-00
Specyfikacja produktu
| Nazwa produktu | Siłownik hydrauliczny |
| Ciśnienie | 1MPa |
| Moc | 25MPa |
| Wymiary (dł.*szer.*wys.) | 539*210*150mm |
| Średnica tłoczyska | 45mm |
| Maksymalny skok | 250mm |
| Średnica zewnętrzna rury | 102mm |
| Średnica wewnętrzna rury | 80mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Maszyny |
Cechy premium siłownika hydraulicznego
- Rura zgodna ze stylem GUOYUE CD250 z opcjami materiałowymi: stal 45#, 42CrMo lub 27SiMn
- Precyzyjnie szlifowane otwory o tolerancji H8 z chropowatością powierzchni poniżej 0,4 µm
- Elementy wykonane ze stali 45# (bez żeliwa ani staliwa)
- Opcjonalne stałe lub ruchome zderzaki do kontrolowanego hamowania
- Spawy badane ultradźwiękami w celu odprężenia i przedłużenia trwałości
- Najwyższej jakości międzynarodowe uszczelnienia od (Japonia), Trelleborg (Szwecja), Merkel i GP (Niemcy)
- Rygorystyczne testy zgodnie z normami GB/T15622-2005 i Q/GAKY014-2023
- 1 rok gwarancji od daty wysyłki
Siłownik hydrauliczny DJS-63 zapewnia płynną pracę ze zsynchronizowanym sterowaniem, charakteryzuje się solidną konstrukcją z grubymi stalowymi elementami i szczelnymi uszczelnieniami. Jego teleskopowa konstrukcja zapewnia dużą zdolność podnoszenia przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.
Specyfikacje techniczne
| Zastosowanie | Maszyny budowlane, górnictwo, żegluga, metalurgia, gospodarka wodna, morskie, rolnictwo |
| Opcje uszczelnień | Parker, Merkel, , Hallite |
| Opcje materiałowe | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Stal nierdzewna 304/316 |
| Certyfikaty | ABS, Lloyds, SGS |
| Struktura | Typ tłokowy, typ popychaczowy, typ teleskopowy |
| Typ zasilania | Hydrauliczny i pneumatyczny |
Zdjęcia produktu
Informacje o firmie
Z siedzibą w Jiangsu w Chinach, zatrudniająca 51-100 pracowników, obsługujemy rynki globalne, w tym Amerykę Północną, Europę, Azję, Afrykę i Amerykę Południową.
Zapewnienie jakości
- Dostarczane próbki przedprodukcyjne
- Kontrola końcowa przed wysyłką
Asortyment produktów
Siłowniki hydrauliczne, w tym siłowniki jednostronnego działania, dwustronnego działania oraz siłowniki do maszyn budowlanych.
Dlaczego wybrać nas
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. to przedsiębiorstwo technologiczne z kapitałem zakładowym 50 milionów juanów, specjalizujące się w badaniach, projektowaniu i produkcji sprzętu hydraulicznego.
Usługi
Warunki dostawy: FOB | Płatność: USD/EUR, T/T | Języki: angielski, chiński
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.