Roestvrij staal hydraulische cilinder 25MPa 102mm buis 250mm slag
Plaats van herkomstCHINA
MerknaamGuoyue
CertificeringCE
Modelnummeraangepast
Minimale bestelhoeveelheid1 stuk
BetalingsvoorwaardenT/t
Toeleveringsvermogen2500 Ton/Ton per jaar
Productdetails
Markeren:
Roestvrijstalen hydraulische cilinder 25MPa
,102 mm buis hydraulische cilinder
,Hydraulische cilinder van 250 mm slag
Product Name:
Hydraulische cilinder
Pressure:
Aangepast
Power:
25mpa
Dimension(L*W*H):
539*210*150 mm
Rod Diameter:
45 mm
Maximum Stroke:
250 mm
Outer Tube Diameter:
102 mm
Inner Tube Diameter:
80 mm
Material:
Roestvrij staal
Usage:
Machines voor de metallurgische industrie
Working Medium:
Hydraulische olie
Technique:
Smeden en gieten
Minimum Oeder Quantity:
1 STKS
Certifications:
CE
Piston Seal:
urethaan afdichting
Seals:
Chinese
Ship Cost:
niet omvatten
Productbeschrijving
Gedetailleerde specificaties en kenmerken
OEM DJS-63 28-120-E-GE-00 Lock Pin Cilinder Hydraulische Cilinder
Productspecificaties
| Productnaam | Hydraulische Cilinder |
| Druk | 1MPa |
| Vermogen | 25MPa |
| Afmetingen (L*B*H) | 539*210*150mm |
| Stangdiameter | 45mm |
| Maximale Slag | 250mm |
| Buitendiameter Buis | 102mm |
| Binnendiameter Buis | 80mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gebruik | Machines |
Premium Hydraulische Cilinder Kenmerken
- Buis volgt GUOYUE CD250-stijl met materiaalopties: 45#, 42CrMo of 27SiMn staal
- Precisie geslepen gaten met H8 tolerantie en een oppervlakte ruwheid Ra onder 0,4 µm
- Componenten gemaakt van 45# staal (geen gietijzer of gietstaal)
- Optionele vaste of zwevende bumpers voor gecontroleerde vertraging
- Ultrasoon geteste lassen voor spanningsvermindering en langdurige duurzaamheid
- Premium internationale afdichtingen van (Japan), Trelleborg (Zweden), Merkel en GP (Duitsland)
- Strenge tests volgens GB/T15622-2005 en Q/GAKY014-2023 normen
- 1 jaar garantie vanaf verzenddatum
De DJS-63 hydraulische cilinder levert soepele werking met gesynchroniseerde besturing, met een robuuste constructie met dikke stalen componenten en lekvrije afdichtingen. Het telescopische ontwerp biedt een hoge hefcapaciteit met behoud van compacte afmetingen.
Technische Specificaties
| Toepassing | Bouwmachines, mijnbouw, scheepvaart, metallurgie, waterbeheer, offshore, landbouw |
| Afdichtingsopties | Parker, Merkel, , Hallite |
| Materiaalopties | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Roestvrij staal 304/316 |
| Certificeringen | ABS, Lloyds, SGS |
| Structuur | Zuigertype, Plungertype, Telescopisch Type |
| Type Vermogen | Hydraulisch & Pneumatisch |
Productafbeeldingen
Bedrijfsinformatie
Gevestigd in Jiangsu, China met 51-100 werknemers, bedienen we wereldwijde markten, waaronder Noord-Amerika, Europa, Azië, Afrika en Zuid-Amerika.
Kwaliteitsborging
- Voorproductie samples verstrekt
- Eindinspectie voor verzending
Productassortiment
Hydraulische cilinders, waaronder enkelwerkende, dubbelwerkende en hydraulische cilinders voor bouwmachines.
Waarom Kiezen Voor Ons
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. is een technologieonderneming met een geregistreerd kapitaal van 50 miljoen yuan, gespecialiseerd in onderzoek, ontwerp en productie van hydraulische apparatuur.
Diensten
Leveringsvoorwaarden: FOB | Betaling: USD/EUR, T/T | Talen: Engels, Chinees
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.