Υδραυλικό κύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 25MPa 102mm σωλήνα 250mm εγκεφαλική κίνηση
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα 25MPa
,Υδραυλικός κύλινδρος σωλήνα 102 mm
,Υδραυλικός κύλινδρος 250 mm
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Power:
25MPa
Dimension(L*W*H):
539*210*150mm
Rod Diameter:
45 mm
Maximum Stroke:
250 χλστ
Outer Tube Diameter:
102 χλστ
Inner Tube Diameter:
80 χλστ
Material:
Ανοξείδωτο ατσάλι
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 ΤΕΜ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
OEM DJS-63 28-120-E-GE-00 Κύλινδρος Κλειδαριάς Υδραυλικός Κύλινδρος
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 539*210*150mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 45mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 250mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 102mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 80mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Χρήση | Μηχανήματα |
Χαρακτηριστικά Υδραυλικού Κυλίνδρου Premium
- Ο σωλήνας ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές υλικού: χάλυβας 45#, 42CrMo ή 27SiMn
- Οπές ακριβείας λείανσης σε ανοχή H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0.4μm
- Εξαρτήματα από χάλυβα 45# (χωρίς χυτοσίδηρο ή χυτοχάλυβα)
- Προαιρετικά σταθερά ή κινητά στοπ για ελεγχόμενη επιβράδυνση
- Συγκολλήσεις ελεγμένες με υπερήχους για ανακούφιση από τάσεις και εκτεταμένη ανθεκτικότητα
- Premium διεθνείς τσιμούχες από (Ιαπωνία), Trelleborg (Σουηδία), Merkel και GP (Γερμανία)
- Αυστηροί έλεγχοι σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- 1 έτος εγγύηση από την ημερομηνία αποστολής
Ο υδραυλικός κύλινδρος DJS-63 προσφέρει ομαλή λειτουργία με συγχρονισμένο έλεγχο, διαθέτοντας στιβαρή κατασκευή με παχιά χαλύβδινα εξαρτήματα και στεγανές τσιμούχες. Ο τηλεσκοπικός σχεδιασμός του παρέχει υψηλή ικανότητα ανύψωσης, διατηρώντας συμπαγείς διαστάσεις.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Εφαρμογή | Μηχανήματα έργων, εξόρυξη, ναυτιλία, μεταλλουργία, ύδρευση, υπεράκτιες εργασίες, γεωργία |
| Επιλογές Τσιμούχας | Parker, Merkel, , Hallite |
| Επιλογές Υλικού | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Δομή | Τύπου Εμβόλου, Τύπου Εμβολοφόρου, Τηλεσκοπικού Τύπου |
| Τύπος Ισχύος | Υδραυλικός & Πνευματικός |
Εικόνες Προϊόντος
Πληροφορίες Εταιρείας
Με έδρα το Jiangsu της Κίνας με 51-100 υπαλλήλους, εξυπηρετούμε παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Βόρειας Αμερικής, της Ευρώπης, της Ασίας, της Αφρικής και της Νότιας Αμερικής.
Διασφάλιση Ποιότητας
- Παρέχονται δείγματα προ-παραγωγής
- Τελικός έλεγχος πριν την αποστολή
Γκάμα Προϊόντων
Υδραυλικοί κύλινδροι, συμπεριλαμβανομένων μονοενεργών, διπλής ενέργειας και υδραυλικών κυλίνδρων μηχανημάτων έργων.
Γιατί να μας επιλέξετε
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. είναι μια τεχνολογική επιχείρηση με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, εξειδικευμένη στην έρευνα, σχεδιασμό και παραγωγή υδραυλικού εξοπλισμού.
Υπηρεσίες
Όροι Παράδοσης: FOB | Πληρωμή: USD/EUR, T/T | Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.