Υδραυλικός κύλινδρος ανθεκτικός στις υψηλές θερμοκρασίες για ψηλοτριβείο 25MPa
Λεπτομέρειες προϊόντος
Υδραυλικός κύλινδρος ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες
,υδραυλικός κύλινδρος υψηλού κλιβάνου
,Υδραυλικό κύλινδρο 25MPa με εγγύηση
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Βάρος | 80kg |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 780×170×170mm |
| Διάμετρος Ράβδου | 70mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος Εξωτερικού Σωλήνα | 125mm |
| Διάμετρος Εσωτερικού Σωλήνα | 100mm |
| Συνολικό Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Κύλινδρος Μονής Ενέργειας |
- Υλικά Υψηλής Ποιότητας: Οι επιλογές χαλύβδινων σωλήνων περιλαμβάνουν 45#, 42CrMo ή 27SiMn με τρύπες H8 (Ra κάτω από 0,4μm)
- Στιβαρή Κατασκευή: Εξαρτήματα κατασκευασμένα από χάλυβα 45# (χωρίς χυτοσίδηρο ή χυτοχάλυβα)
- Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: Επιλογή σταθερών ή πλωτών προφυλακτήρων για ελεγχόμενη επιβράδυνση
- Ποιοτικές Συγκολλήσεις: Υπερηχητικός έλεγχος σε όλες τις συγκολλήσεις βαρέως φορτίου για μείωση της καταπόνησης
- Στεγανοποιήσεις Υψηλής Ποιότητας: Διεθνείς μάρκες, συμπεριλαμβανομένων των Trelleborg (Σουηδία), Merkel και GP (Γερμανία)
- Αυστηρές Δοκιμές: Κάθε κύλινδρος δοκιμάζεται σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση: 1 έτος κάλυψης από την ημερομηνία αποστολής
- Έλεγχος στομίου φούρνου
- Χαλυβουργεία και χυτήρια
- Μηχανήματα μηχανικής και εξόρυξης
- Ναυτιλία, μεταλλουργία και έργα διατήρησης νερού
- Εξοπλισμός υπεράκτιων και γεωργικών εφαρμογών
| Επιλογές Στεγανοποίησης | Parker, Merkel, Hallite |
| Χρώματα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές Υλικών | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτο Ατσάλι 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Φυσαλίδες με ξύλινη θήκη |

Τοποθεσία: Jiangsu, Κίνα (ιδρύθηκε το 2022)
Αγορές που εξυπηρετούνται: Εγχώρια (40%), Αφρική (10%), Βόρεια Αμερική (10%), Νότια Αμερική (8%), Νοτιοανατολική Ασία (6%), Δυτική Ευρώπη (5%) και άλλες παγκόσμιες αγορές
Εργατικό δυναμικό: 51-100 υπάλληλοι
- Παρέχονται δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
- Διεξάγεται τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
| Όροι Παράδοσης | FOB |
| Νόμισμα Πληρωμής | USD, EUR |
| Τύπος Πληρωμής | T/T |
| Γλώσσες | Αγγλικά, Κινέζικα |
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.