Çift Dişli Salıncaklı Hidrolik Silindir 25MPa 80mm Strok
Ürün detayları
çift dişli salıncaklı hidrolik silindir
,80mm stroklu hidrolik silindir
,Garantili 25MPa Hidrolik Silindir
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir |
| Basınç | 1MPa |
| Yapı | T |
| Ağırlık | 80 |
| Güç | 25MPa |
| Boyut (L*W*H) | 780*170*170mm |
| Çubuk çapı | 70 mm |
| Maksimum Hız | 80 mm |
| Dış boru çapı | 125 mm |
| İç boru çapı | 100 mm |
- Dahili:Silindir namlu, 45 #, 42CrMo veya 27SiMn dahil olmak üzere malzemelerle GUOYUE AB / ABD metallürjik standardı CD250 yapısını karşılar. H8 hassasiyetine (Ra<0.4μm) doğru dürüst bir şekilde oyulmuştur.Tüm kritik parçalar 45# çelikten yapılmıştır..
- Bufferleme:Etkili yavaşlama için sabit ve yüzen tampon yapıları da dahil olmak üzere birden fazla tamponlama seçeneği.
- Kaynak:Tüm basınç taşıyan kaynaklarda %100 ultrasonik etki tedavisi (stres giderimi %90), yorgunluk dayanıklılığını artırır.
- Dökme:Japonya'dan (Japonya), Trelleborg'dan (İsveç), Merkel'den (Almanya) ve GP'den ithal edilen premium foklar.
- Test ve Sertifikasyon:GB/T15622-2005 ve Q/GAKY014-2023 standartlarına uyuyor. Fabrika test raporları ve ürün yeterlilik sertifikaları içerir.
- Garanti:Üretim kusurları için ücretsiz onarım / değiştirme ile gönderim tarihinden itibaren bir yıllık garanti.
Endüstriyel çevirme masaları, döner vinçler, kazma makinesi salınım sistemleri, güneş izleyicileri, rüzgar türbini yaw sürücüleri ve malzeme işleme ekipmanları.ve zorlu ortamlarda denetlenmiş rotasyon hareketini gerektiren otomasyon sistemleri.
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.