Υδραυλικός κύλινδρος διπλού πηδαλιούχιου περιστροφής 25MPa 80mm διαδρομής
Λεπτομέρειες προϊόντος
Υδραυλικός κύλινδρος διπλού πηδαλιούχιου περιστροφής
,Υδραυλικός κύλινδρος 80mm διαδρομής
,Υδραυλικό κύλινδρο 25MPa με εγγύηση
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Δομή | T |
| Βάρος | 80 |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 780*170*170mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 70mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 80mm |
| Διάμετρος Εξωτερικού Σωλήνα | 125mm |
| Διάμετρος Εσωτερικού Σωλήνα | 100mm |
- Εσωτερικά: Ο κύλινδρος συμμορφώνεται με τη μεταλλουργική δομή GUOYUE EU/US CD250 με υλικά όπως 45#, 42CrMo ή 27SiMn. Η οπή είναι ακριβείας H8 (Ra<0.4μm). Όλα τα κρίσιμα εξαρτήματα είναι από χάλυβα 45#.
- Απόσβεση: Πολλαπλές επιλογές απόσβεσης, συμπεριλαμβανομένων σταθερών και κινητών δομών απόσβεσης για αποτελεσματική επιβράδυνση.
- Συγκόλληση: 100% υπερηχητική επεξεργασία κρούσης σε όλες τις συγκολλήσεις που φέρουν πίεση (απομάκρυνση τάσεων ≥90%), ενισχύοντας την αντοχή σε κόπωση.
- Σφράγιση: Κορυφαίες εισαγόμενες τσιμούχες από (Ιαπωνία), Trelleborg (Σουηδία), Merkel (Γερμανία) και GP.
- Δοκιμές & Πιστοποίηση: Συμμορφώνεται με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023. Περιλαμβάνει εκθέσεις δοκιμών εργοστασίου και πιστοποιητικά πιστοποίησης προϊόντος.
- Εγγύηση: Εγγύηση ενός έτους από την ημερομηνία αποστολής με δωρεάν επισκευή/αντικατάσταση για κατασκευαστικά ελαττώματα.
Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι δίσκοι, γερανοί περιστροφής, συστήματα περιστροφής εκσκαφέων, ηλιακοί ιχνηλάτες, μονάδες εκτροπής ανεμογεννητριών και εξοπλισμός διαχείρισης υλικών. Κατάλληλο για μηχανήματα κατασκευών, εξοπλισμό εξόρυξης και συστήματα αυτοματισμού που απαιτούν ελεγχόμενη περιστροφική κίνηση σε σκληρά περιβάλλοντα.
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.