Özel Çift Etkili Hidrolik Silindir 80mm Çap 56-335mm Strok
Menşe YeriÇİN
Marka AdıGuoyue
SertifikasyonCE
Model NumarasıÖzelleştirilmiş
Minimum Sipariş Miktarı1 parça
Ödeme ŞartlarıT/T
Tedarik YeteneğiYılda 2500 ton/ton
Ürün detayları
Vurgulamak:
80 mm delikli hidrolik silindir
,Çift oyunculuk hidrolik silindir
,hidrolik silindir 56-335mm strok
Product Name:
Hidrolik silindir
Pressure:
Özelleştirilmiş
Power:
16MPA
Dimension(L*W*H):
630*150*150mm
Rod Diameter:
56 mm
Maximum Stroke:
335mm
Outer Tube Diameter:
140mm
Inner Tube Diameter:
80mm
Material:
Özelleştirilmiş
Usage:
Metalurji endüstrisi makineleri
Working Medium:
Hidrolik yağı
Technique:
Dövme&Döküm
Minimum Oeder Quantity:
1 adet
Certifications:
CE
Piston Seal:
üretan conta
Seals:
Çince
Ship Cost:
dahil değil
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
2024 Çin Özel Çift Eylemli 80 56-335 Hidrolik Silindir
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir |
| Basınç | 1MPa |
| Güç | 16MPa |
| Boyut (L*W*H) | 630*150*150mm |
| Çubuk çapı | 56 mm |
| Maksimum Hız | 335mm |
| Dış boru çapı | 140 mm |
| İç boru çapı | 80 mm |
| Malzeme | Özel |
| Kullanımı | Makine |
Ürün Özellikleri
- Çifte hareketli itme-çekiş işlevi, 80 mm delik ve 56-335 mm vuruşlu
- Yüksek kaliteli çelik boru yapısı (45#, 42CrMo veya 27SiMn seçenekleri)
- Hızlı toprak delikleri (H8 toleransı, Ra 0,4μm altında)
- Üst düzey uluslararası mühürler (, Trelleborg, Merkel, GP)
- Özelleştirilebilir yastıklama (sabit veya yüzen tamponlar)
- Dayanıklılık için ultrasonla test edilen kaynaklar
- GB/T15622-2005 ve Q/GAKY014-2023 standartlarına göre kapsamlı test
- Üretim kusurlarına karşı 1 yıllık garanti
Başvurular
Çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir:
- İnşaat ve mühendislik makineleri
- Madencilik ekipmanları
- Denizcilik ve nakliye uygulamaları
- Tarım makineleri
- Malzeme işleme sistemleri
- Metalürji ekipmanları
Kişiselleştirme Seçenekleri
| Seçenek | Kullanılabilir Seçenekler |
|---|---|
| Mühürler | Parker, Merkel, Hallit |
| Boya Rengi | Kırmızı, Gri, Sarı, Siyah veya özel |
| Malzeme | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Paslanmaz Çelik 304/316 |
| Sertifikasyon | ABS, Lloyds, SGS kullanılabilir |
| Montaj | Saldırma kulakları veya bult delikleri |
Ürün Resimleri
Guoyue Hidrolik hakkında
Çin'in Jiangsu kentinde bulunan şirketimiz, kalite ve özelleştirmeye odaklanan hidrolik silindir üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.Güvenilir hidrolik çözümler sunmak için.
Kalite güvencesi
- Onaylanmak üzere hazırlanan üretim öncesi numuneler
- Taşındırmadan önceki son denetim
- Kapsamlı test protokolleri
Hizmetlerimiz
- Özel hidrolik silindir imalatı
- Tek eylemli ve çift eylemli silindirler
- İnşaat makineleri hidrolik çözümler
- FOB teslimat şartları
- T/T ödeme seçenekleri
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.