Ειδικός Υδραυλικός Κύλινδρος Διπλής Ενέργειας 80mm Διάμετρος 56-335mm Διαδρομή
Λεπτομέρειες προϊόντος
Υδραυλικός κύλινδρος με διάτρηση 80 mm
,Διπλός υδραυλικός κύλινδρος
,υδραυλικός κύλινδρος 56-335mm διαδρομή
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Ισχύς | 16MPa |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 630*150*150mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 56mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 335mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 140mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 80mm |
| Υλικό | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Μηχανήματα |
- Διπλής ενέργειας λειτουργία ώθησης-έλξης με διάμετρο 80mm και διαδρομή 56-335mm
- Κατασκευή σωλήνα από χάλυβα υψηλής ποιότητας (επιλογές 45#, 42CrMo ή 27SiMn)
- Οπές ακριβείας (ανοχή H8, Ra κάτω από 0.4μm)
- Ανώτερες διεθνείς τσιμούχες (, Trelleborg, Merkel, GP)
- Προσαρμόσιμη απόσβεση (σταθερά ή πλωτά προφυλακτήρες)
- Συγκολλήσεις ελεγμένες με υπερήχους για ανθεκτικότητα
- Ολοκληρωμένες δοκιμές σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση 1 έτους για κατασκευαστικά ελαττώματα
- Μηχανήματα κατασκευών και μηχανικής
- Εξοπλισμός εξόρυξης
- Ναυτιλιακές και ναυπηγικές εφαρμογές
- Γεωργικά μηχανήματα
- Συστήματα διαχείρισης υλικών
- Μεταλλουργικός εξοπλισμός
| Επιλογή | Διαθέσιμες Επιλογές |
|---|---|
| Τσιμούχες | Parker, Merkel, , Hallite |
| Χρώμα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποίηση | Διαθέσιμα ABS, Lloyds, SGS |
| Στήριξη | Ωτοασπίδες συγκόλλησης ή οπές βιδών |
Με έδρα το Jiangsu της Κίνας, ειδικευόμαστε στην κατασκευή υδραυλικών κυλίνδρων με έμφαση στην ποιότητα και την προσαρμογή. Η εταιρεία μας ενσωματώνει έρευνα, σχεδιασμό, ανάπτυξη, παραγωγή και εξυπηρέτηση για την παροχή αξιόπιστων υδραυλικών λύσεων.
- Δείγματα προ-παραγωγής για έγκριση
- Τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
- Ολοκληρωμένα πρωτόκολλα δοκιμών
- Προσαρμοσμένη κατασκευή υδραυλικών κυλίνδρων
- Μονής και διπλής ενέργειας κύλινδροι
- Υδραυλικές λύσεις για μηχανήματα κατασκευών
- Όροι παράδοσης FOB
- Επιλογές πληρωμής T/T
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.