Çift Etkili Hidrolik Silindir 168mm Çap 600mm Strok 30MPa
Menşe YeriÇİN
Marka AdıGuoyue
SertifikasyonCE
Model NumarasıÖzelleştirilmiş
Minimum Sipariş Miktarı1 parça
Ödeme ŞartlarıT/T
Tedarik YeteneğiYılda 2500 ton/ton
Ürün detayları
Vurgulamak:
çift etkili hidrolik silindir 168mm çap
,Hidrolik silindir 600 mm çeki
,Garantili 30MPa hidrolik silindir
Product Name:
Hidrolik silindir
Weight:
175
Power:
30Mpa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270mm
Rod Diameter:
100 mm
Maximum Stroke:
600 mm
Outer Tube Diameter:
168mm
Inner Tube Diameter:
140mm
Overall Length:
300 mm
Type:
Çift oyunculuk silindiri
Pressure:
Özelleştirilmiş
Working Medium:
Hidrolik yağı
Technique:
Dövme&Döküm
Minimum Oeder Quantity:
1 adet
Certifications:
CE
Piston Seal:
üretan conta
Seals:
Çince
Usage:
Metalurji endüstrisi makineleri
Ship Cost:
dahil değil
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
OEM 90 45-75R2 Kilitli Kapı Plakalı Yağ Silindir
Sert kromlu piston çubuğu senkronize kontrol silindir
Yüksek Kaliteli Hidrolik Silindir Özellikleri
- Tüp, 45#, 42CrMo veya 27SiMn çelik malzeme seçenekleri ile GUOYUE CD250 özelliklerine uyar
- Ra yüzey kabalığı 0,4 μm altında olan hassaslıklı toprak delikleri (H8)
- 45% çelik bileşenlerden (başı, tabanı, kulakları, piston) yapılmış - dökme demir veya dökme çelik yok
- Kontrollü yavaşlama için isteğe bağlı sabit veya yüzen tamponlar
- Ağır yük altında daha fazla dayanıklılık için ultrasonla test edilen kaynaklar
- Premium uluslararası mühürler (Trelleborg, Merkel, GP)
- GB/T15622-2005 ve Q/GAKY014-2023 standartlarına uygun sıkı testler
- Üretim kusurlarına karşı 1 yıllık garanti
Teknik özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Türü | Çift Etkinlikli Hidrolik Silindir |
| Ağırlık | 175 kg |
| Güç | 30MPa |
| Boyutlar (L × W × H) | 1100 × 230 × 270 mm |
| Çubuk çapı | 100 mm |
| Maksimum Hız | 600 mm |
| Dış boru çapı | 168 mm |
| İç boru çapı | 140 mm |
| Toplam Uzunluk | 300 mm |
Ana Avantajları
45-75R2 vuruşlu bu sağlam 90 mm delikli silindir, kapı kilitleme kontrolünü hassas bir şekilde sağlar.Senkronize çalışma sorunsuzluk sağlarOEM uyumluluğu, değişiklik yapmadan doğrudan montajı sağlar.
Uygulama Senaryoları
Su kapakları, deniz kapağı kapakları, maden kuyu kafesleri ve metalürji ekipmanları da dahil olmak üzere zorlu ortamlar için idealdir.
- Mühendislik makineleri
- Madencilik
- Denizcilik ve denizcilik
- Metalürji
- Su koruma
- Offshore platformları
- Tarım ekipmanları
Ek Spesifikasyonlar
| Mühür Seçenekleri | Parker, Merkel, Hallite |
| Malzeme Seçenekleri | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Paslanmaz Çelik 304/316 |
| Sertifikalar | ABS, Lloyds, SGS |
| Temel bileşenler | Taşıyıcı, Basınç Kapısı, Pompa |
| Yapı Tipi | Piston Tipi, Plunger Tipi, Teleskop Tipi |
| Güç Kaynağı | Hidrolik ve Pnömatik |

Üretici Bilgisi
Konumu:Jiangsu, Çin
Kurulumu:2022
Hizmet edilen pazarlar:Yerel (40%), Afrika (10%), Kuzey Amerika (10%), Güney Amerika (8%), Güneydoğu Asya (6%), Batı Avrupa (5%) ve diğer küresel pazarlar
Çalışanlar:51-100
Kurulumu:2022
Hizmet edilen pazarlar:Yerel (40%), Afrika (10%), Kuzey Amerika (10%), Güney Amerika (8%), Güneydoğu Asya (6%), Batı Avrupa (5%) ve diğer küresel pazarlar
Çalışanlar:51-100
Kalite güvencesi
- Onay için sunulan üretim öncesi numuneler
- Taşındırmadan önceki son denetim
Ödeme ve Teslimat
Teslimat şartları:FOB
Ödeme para birimi:ABD Doları, EUR
Ödeme Türü:T/T
Diller:İngilizce, Çince
Ödeme para birimi:ABD Doları, EUR
Ödeme Türü:T/T
Diller:İngilizce, Çince
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.