Dubbelwerkende hydraulische cilinder 168 mm Boring 600 mm Stroke 30MPa
Plaats van herkomstCHINA
MerknaamGuoyue
CertificeringCE
Modelnummeraangepast
Minimale bestelhoeveelheid1 stuk
BetalingsvoorwaardenT/t
Toeleveringsvermogen2500 Ton/Ton per jaar
Productdetails
Markeren:
een dubbele hydraulische cilinder van 168 mm
,Hydraulische cilinder met een slag van 600 mm
,30 MPa hydraulische cilinder met garantie
Product Name:
Hydraulische cilinder
Weight:
175
Power:
30 MPa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270 mm
Rod Diameter:
100 mm
Maximum Stroke:
600 mm
Outer Tube Diameter:
168 mm
Inner Tube Diameter:
140 mm
Overall Length:
300 mm
Type:
Dubbelwerkende cilinder
Pressure:
Aangepast
Working Medium:
Hydraulische olie
Technique:
Smeden en gieten
Minimum Oeder Quantity:
1 stks
Certifications:
CE
Piston Seal:
urethaan afdichting
Seals:
Chinese
Usage:
Machines voor de metallurgische industrie
Ship Cost:
niet omvatten
Productbeschrijving
Gedetailleerde specificaties en kenmerken
OEM 90 45-75R2 Oliecilinder met slotdeurplaat
Hardchroomgeplatte zuigerstang met synchrone besturingscilinder
Premium hydraulische cilinderfuncties
- De buis volgt de specificaties van GUOYUE CD250 met materiaalopties: 45#, 42CrMo of 27SiMn staal
- Precieze grondgaten (H8) met een oppervlakkrapheid Ra van minder dan 0,4 μm
- Gebouwd met 45* staalcomponenten (kop, basis, oren, zuiger) - geen gietijzer of gietijzer
- Optioneel vaste of drijvende bumpers voor gecontroleerde vertraging
- Met behulp van ultrasoon geteste lassen voor een betere duurzaamheid onder zware belastingen
- Premium internationale zegels (Trelleborg, Merkel, GP)
- Strenge tests volgens GB/T15622-2005 en Q/GAKY014-2023-normen
- 1 jaar garantie tegen fabricagefouten
Technische specificaties
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productsoort | Doppelwerkende hydraulische cilinder |
| Gewicht | 175 kg |
| Kracht | 30 MPa |
| Afmetingen (L × W × H) | 1100 × 230 × 270 mm |
| Stangdiameter | 100 mm |
| Maximale slagkracht | 600 mm |
| Buitenste buisdiameter | 168 mm |
| Innerlijke buisdiameter | 140 mm |
| Algemene duur | 300 mm |
Belangrijkste voordelen
Deze robuuste 90mm-slingerschijf met 45-75R2 slag zorgt voor een nauwkeurige deurvergrendeling.Synchrone werking zorgt voor een soepeleOEM-compatibiliteit maakt directe installatie mogelijk zonder wijzigingen.
Toepassingsscenario's
Ideaal voor veeleisende omgevingen, waaronder sluizen, scheepsluikdeksels, mijnschachtkooien en metallurgische apparatuur.
- Ingenieursmachines
- Bergbedrijven
- Zeevaart en maritieme sector
- Metallurgie
- Waterbesparing
- Offshoreplatformen
- Landbouwuitrusting
Aanvullende specificaties
| Opties voor zegels | Parker, Merkel, Hallite |
| Materiële opties | St52, CK45, 4140, Duplex2205, roestvrij staal 304/316 |
| Certificeringen | ABS, Lloyds, SGS |
| Kerncomponenten | Lagers, drukvaten, pompen |
| Structuretype | Type zuiger, type zuiger, telescopisch type |
| Stroombron | Hydraulisch en pneumatisch |

Producenteninformatie
Plaats:Jiangsu, China
Gevestigd:2022
Markten bediend:Binnenlandse (40%), Afrika (10%), Noord-Amerika (10%), Zuid-Amerika (8%), Zuidoost-Azië (6%), West-Europa (5%) en andere wereldmarkten
Werknemers:51-100.
Gevestigd:2022
Markten bediend:Binnenlandse (40%), Afrika (10%), Noord-Amerika (10%), Zuid-Amerika (8%), Zuidoost-Azië (6%), West-Europa (5%) en andere wereldmarkten
Werknemers:51-100.
Kwaliteitsborging
- Voor goedkeuring verstrekte preproductie-monsters
- Eindinspectie vóór verzending
Betaling en levering
Leveringsvoorwaarden:FOB
Betalingsvaluta:USD, EUR
Betalingsvorm:T/T
Taal:Engels, Chinees
Betalingsvaluta:USD, EUR
Betalingsvorm:T/T
Taal:Engels, Chinees
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.