Stalowy cylinder hydrauliczny ze stali nierdzewnej 25MPa, skok 100mm
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Wyroby z stali nierdzewnej
,Cylinder hydrauliczny
,skok 100mm
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Power:
25mpa
Dimension(L*W*H):
710*100*100 mm
Rod Diameter:
35 mm
Maximum Stroke:
100mm
Outer Tube Diameter:
60mm
Inner Tube Diameter:
50mm
Material:
Stal nierdzewna
Pressure:
Dostosowane
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
Pompa hydrauliczna i cylinder OEM 50 28-100 Duży cylinder hydrauliczny
Specyfikacje produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Moc | 25MPa |
| Wymiar (dł.*szer.*wys.) | 710*100*100mm |
| Średnica pręta | 35mm |
| Maksymalny skok | 100mm |
| Zewnętrzna średnica rury | 60mm |
| Średnica rury wewnętrznej | 50mm |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
Opis produktu
Cylindry hydrauliczne klasy premium — gwarancja jakości
- Rura zgodna ze stylem GUOYUE CD250 z opcjami materiałowymi: stal 45 #, 42CrMo lub 27SiMn
- Precyzyjnie szlifowane otwory zgodnie ze standardem H8 o chropowatości powierzchni Ra poniżej 0,4 μm
- Głowica, podstawa, uszy i tłok wykonane z wytrzymałej stali 45 # (bez żeliwa i staliwa)
- Konfigurowalny system spowalniania z możliwością wyboru zderzaków stałych lub pływających
- Spawy testowane ultradźwiękowo w celu zmniejszenia naprężeń i przedłużenia żywotności
- Międzynarodowe pieczęcie premium z (Japonia), Trelleborg (Szwecja), Merkel i GP (Niemcy)
- Rygorystyczne testy zgodnie ze standardami GB/T15622-2005 i Q/GAKY014-2023 z dostarczonym certyfikatem
- Roczna gwarancja na wady produkcyjne liczona od daty wysyłki
Ten wytrzymały cylinder ma solidną konstrukcję z grubymi stalowymi elementami i hartowanym prętem zapewniającym maksymalną trwałość. Zaawansowany system uszczelnień zapobiega wyciekom oleju, a wielostopniowa konstrukcja teleskopowa zapewnia duży udźwig przy kompaktowych wymiarach przechowywania.
Dane techniczne
| Aplikacja | Maszyny inżynieryjne, górnictwo, żegluga, metalurgia, ochrona wód, offshore, rolnictwo |
| Opcje uszczelnienia | Parker, Merkel, Hallite |
| Opcje materiałowe | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stal nierdzewna 304/316 |
| Certyfikaty | ABS, Lloyds, SGS |
| Struktura | Typ tłoka, typ tłoka, typ teleskopowy |
| Rodzaj zasilania | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Marka | Guoyue |
Obrazy produktów
Informacje o firmie
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd.to przedsiębiorstwo technologiczne specjalizujące się w badaniach, projektowaniu i produkcji cylindrów hydraulicznych od 2022 roku. Zatrudniając 51–100 pracowników, obsługujemy rynki globalne, w tym Amerykę Północną, Europę, Afrykę i Azję.
Zapewnienie jakości
- Próbki przedprodukcyjne dostarczone do zatwierdzenia
- Kontrola końcowa przed wysyłką
- 1 rok gwarancji na wady produkcyjne
Usługi
Warunki płatności:T/T (USD/EUR)
Warunki dostawy:KIESZONKA NA ZEGAREK
Języki:Angielski, chiński
Warunki dostawy:KIESZONKA NA ZEGAREK
Języki:Angielski, chiński
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.