40 ton cylinder hydrauliczny do kucia 30MPa
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Wyroby z tworzyw sztucznych
,30MPa zamknięty cylinder wzmacniający
,Wytrzymały siłownik hydrauliczny z gwarancją
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Weight:
175
Power:
30MPa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270 mm
Rod Diameter:
100mm
Maximum Stroke:
600mm
Outer Tube Diameter:
168 mm
Inner Tube Diameter:
140 mm
Material:
Dostosowane
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Pressure:
Dostosowane
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
40 ton hydrauliczny cylinder elektryczny do kucia
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
| Waga | 175 kg |
| Władza | 30MPa |
| Wymiary (L*W*H) | 1100*230*270mm |
| Średnica pręta | 100 mm |
| Maksymalny ruch | 600 mm |
| Średnica rurki zewnętrznej | 168 mm |
| Średnica rurki wewnętrznej | 140 mm |
| Materiał | Zindywidualizowane |
| Użycie | Maszyny |
Opis produktu
Ten zapieczętowany cylinder zwiększający OEM dostarcza 40 ton siły hydraulicznej do zastosowań kształtowych.
Kluczowe cechy
- Rurka jest w stylu GUOYUE CD250 z opcjami materiałowymi: stal 45 #, 42CrMo lub 27SiMn
- Precyzyjne otwory gruntowe (H8) o grubości powierzchni Ra poniżej 0,4 μm
- Głowa, podstawa, uszy i tłok wykonane z stali 45* (nie żelaza odlewanego/ stali)
- System spowolnienia regulowany z opcjami zderzacza stałego lub pływającego
- Złoty poddane badaniom ultradźwiękowym w celu zmniejszenia naprężenia i trwałości
- Pierwsze międzynarodowe pieczęcie (Trelleborg, Merkel, GP)
- Zbadał zgodnie z normami GB/T15622-2005 i Q/GAKY014-2023
- Zawiera dokumentację testową i roczną gwarancję
Zalety techniczne
Ten elektrycznie uszczelniony cylinder z napędem wywiera 40-tonową siłę, dzięki czemu urządzenie jest odporne na wycieki, utrzymuje czystość w miejscu pracy, a sterowanie elektryczne ułatwia obsługę.Idealny dla konsekwentnych, wysokiej jakości wyniki fałszowania.
Wnioski
Idealne do sztuki kształtowania, tłoczenia, pieczętowania i kształtowania metalu.
- Maszyny inżynieryjne
- Górnictwo i hutnictwo
- Żeglugi morskie i morskie
- Ochrona wody
- Rolnictwo
Dodatkowe specyfikacje
| Opcje pieczęci | Parker, Merkel, , Hallit |
| Opcje materiałowe | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stal nierdzewna 304/316 |
| Certyfikaty | ABS, Lloyds, SGS |
| Rodzaje struktury | Zestaw tłokowy, tłok, teleskopiczny |
| Rodzaj mocy | Hydrauliczne i pneumatyczne |
Obrazy produktów
Informacje o spółce
- Miejsce:Jiangsu, Chiny (założona w 2022)
- Rynki:Globalna dystrybucja, w tym Ameryka Północna, Europa, Azja, Afryka
- Zapewnienie jakości:Próbki przedprodukcyjne i końcowa kontrola przed wysyłką
- Zakres produktów:Specjalizuje się w silnikach hydraulicznych do maszyn budowlanych
- Zróżnicowanie:50 mln yuan kapitału zakładowego, zintegrowane badania i rozwój oraz produkcja
- Usługi:Dostawa FOB, płatność T/T w USD/EUR, wsparcie w języku angielskim/chińskim
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.