Cena siłownika hydraulicznego dwustronnego działania OEM / Siłownik hydrauliczny dwustronnego działania / Siłownik hydrauliczny dwustronnego działania
Szczegóły produktu
Podwójny cylinder hydrauliczny
,Dwukrotnie działający cylinder hydrauliczny
,silniki hydrauliczne do budowy
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Ciśnienie | 1MPa |
| Waga | 80 kg |
| Moc | 25MPa |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 780×170×170 mm |
| Średnica pręta | 70mm |
| Maksymalny skok | Dostosowane |
| Zewnętrzna średnica rury | 125mm |
| Średnica rury wewnętrznej | 100mm |
| Długość całkowita | Dostosowane |
- Elementy wewnętrzne:Lufa cylindra spełnia standardy metalurgiczne GUOYUE UE/USA i obejmuje materiały takie jak 45#, 42CrMo lub 27SiMn. Precyzyjnie szlifowane do H8 z chropowatością powierzchni Ra<0,4μm.
- Buforowanie:Wiele opcji buforowania, w tym stałe i pływające struktury buforowe, zapewniające skuteczne hamowanie przy różnych ciśnieniach i prędkościach.
- Spawalniczy:100% obróbka ultradźwiękowa wszystkich spoin przenoszących nacisk, eliminująca naprężenia i zwiększająca wytrzymałość zmęczeniową.
- Opieczętowanie:Wysokiej jakości importowane uszczelki z Trelleborga (Szwecja), Merkel (Niemcy) i GP.
- Testowanie:Zgodny ze standardami GB/T15622-2005 i wewnętrznym standardem premium Q/GAKY014-2023, w tym raportami z testów i certyfikatami.
- Gwarancja:Roczna gwarancja od daty wysyłki z bezpłatną naprawą lub wymianą w przypadku wad produkcyjnych.










Od 2022 r. z siedzibą w Jiangsu w Chinach obsługujemy rynki globalne, w tym kraj (40%), Afrykę (10%), Amerykę Północną (10%), Amerykę Południową (8%) i Azję Południowo-Wschodnią (6%). Nasz zespół składający się z 51–100 specjalistów zapewnia jakość poprzez próbki przedprodukcyjne i kontrole końcowe przed wysyłką.
- Próbki przedprodukcyjne dostarczane przed produkcją masową
- Kontrola końcowa przeprowadzana przed każdą wysyłką
- Akceptowane warunki dostawy: FOB
- Akceptowana płatność: USD, EUR za pośrednictwem T/T
- Języki: angielski, chiński
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.