Oem Double Acting Hydraulic Cylinder Prijs / Double Action Hydraulic Cylinder / Double Acting Hydraulic Cylinder
Productdetails
Dubbelwerkende hydraulische cilinder
,Doppelwerkende hydraulische cilinder
,oem hydraulische cilinders voor de bouw
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische Cilinder |
| Druk | 1MPa |
| Gewicht | 80kg |
| Vermogen | 25MPa |
| Afmeting (L×B×H) | 780×170×170mm |
| Stangdiameter | 70mm |
| Maximale Slag | Aangepast |
| Buitendiameter Buis | 125mm |
| Binnendiameter Buis | 100mm |
| Totale Lengte | Aangepast |
- Interne onderdelen: Cilinderbuis voldoet aan de GUOYUE EU/US metallurgische normen met materialen waaronder 45#, 42CrMo of 27SiMn. Precisie gehoond tot H8 met een oppervlakteruwheid Ra<0,4μm.
- Bufferen: Meerdere bufferopties, waaronder vaste en zwevende bufferstructuren voor effectieve vertraging bij verschillende drukken en snelheden.
- Lassen: 100% ultrasone impactbehandeling op alle drukvast lasnaden, waardoor spanning wordt geëlimineerd en de vermoeiingssterkte wordt verbeterd.
- Afdichting: Premium geïmporteerde afdichtingen van Trelleborg (Zweden), Merkel (Duitsland) en GP.
- Testen: Voldoet aan de GB/T15622-2005 normen en de interne premium norm Q/GAKY014-2023, inclusief testrapporten en certificaten.
- Garantie: Eén jaar garantie vanaf de verzenddatum met gratis reparatie of vervanging voor fabricagefouten.










Gevestigd in Jiangsu, China sinds 2022, bedienen we wereldwijde markten, waaronder Binnenlands (40%), Afrika (10%), Noord-Amerika (10%), Zuid-Amerika (8%) en Zuidoost-Azië (6%). Ons team van 51-100 professionals zorgt voor kwaliteit door middel van pre-productiemonsters en eindinspecties vóór verzending.
- Pre-productiemonsters verstrekt vóór massaproductie
- Eindinspectie uitgevoerd vóór elke verzending
- Geaccepteerde Leveringsvoorwaarden: FOB
- Geaccepteerde Betaling: USD, EUR via T/T
- Talen: Engels, Chinees
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.