Υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα 25MPa 102mm OD για κατασκευές
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα 25MPa
,Υδραυλικός κύλινδρος 102mm OD
,Υδραυλικός κύλινδρος για κατασκευές με εγγύηση
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Weight:
39
Power:
25MPa
Dimension(L*W*H):
539*210*150mm
Rod Diameter:
45 mm
Maximum Stroke:
250 χλστ
Outer Tube Diameter:
102 χλστ
Inner Tube Diameter:
80 χλστ
Material:
Ανοξείδωτο ατσάλι
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 ΤΕΜ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
OEM Πιστόνι Υδραυλικού Κυλίνδρου Σφράγιση 300 160-220 για Μηχανήματα Κατασκευών Κύλινδρος Πύλης
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Βάρος | 39kg |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 539*210*150mm |
| Διάμετρος εμβόλου | 45mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 250mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 102mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 80mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
Περιγραφή Προϊόντος
Αυτή η OEM σφράγιση πιστονιού υδραυλικού κυλίνδρου είναι σχεδιασμένη για εφαρμογές πύλης μηχανημάτων κατασκευών. Ο σωλήνας ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές χάλυβα 45#, 42CrMo ή 27SiMn. Η οπή είναι ακριβείας λείανσης σε H8 με τραχύτητα επιφάνειας κάτω από 0.4 μm.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Υλικά Υψηλής Ποιότητας: Κεφαλή, βάση, ωτίδες και πιστόνι από χάλυβα 45# (χωρίς χυτοσίδηρο ή χυτοχάλυβα)
- Σύστημα Αργής Επιβράδυνσης: Επιλογή σταθερών ή κινητών προφυλακτήρων για ασφαλή επιβράδυνση σε οποιαδήποτε ταχύτητα ή φορτίο
- Ποιοτικές Συγκολλήσεις: Συγκολλήσεις βαρέως τύπου ελεγμένες με υπερήχους για μειωμένη τάση και εκτεταμένη διάρκεια ζωής
- Σφραγίδες Υψηλής Ποιότητας: Χρησιμοποιούνται μόνο κορυφαίες σφραγίδες από (Ιαπωνία), Trelleborg (Σουηδία), Merkel και GP (Γερμανία)
- Αυστηροί Έλεγχοι: Κάθε κύλινδρος ελέγχεται σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση: 1 έτος κάλυψη από την ημερομηνία αποστολής με δωρεάν επισκευή/αντικατάσταση για κατασκευαστικά ελαττώματα
Πλεονεκτήματα:
Αυτός ο στιβαρός υδραυλικός κύλινδρος διαθέτει παχιά κατασκευή από χάλυβα και σκληρυμένο έμβολο που αντιστέκεται στην κάμψη. Η ακριβείας σφράγιση πιστονιού εξασφαλίζει συγκράτηση λαδιού χωρίς διαρροές, ενώ ο πολυσταδιακός τηλεσκοπικός σχεδιασμός παρέχει υψηλή ικανότητα ανύψωσης διατηρώντας συμπαγείς διαστάσεις. Συμβατό με OEM για εύκολη εγκατάσταση, λειτουργεί αξιόπιστα από -30°C έως ακραίες θερμοκρασίες.
Σκηνές Εφαρμογής
Ιδανικό για υδροηλεκτρικά φράγματα, συστήματα ελέγχου πλημμυρών, ναυπηγικές κλεισούρες και κατασκευαστικές εφαρμογές όπου η αξιόπιστη λειτουργία πύλης είναι κρίσιμη. Λειτουργεί σε απαιτητικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων των εφαρμογών ύδρευσης, υπεράκτιων, εξορυκτικών, μεταλλουργικών και γεωργικών.
Επιπρόσθετες Προδιαγραφές
| Εφαρμογή | Μηχανήματα έργων, ορυχεία, ναυτιλία, μεταλλουργία, ύδρευση, υπεράκτιες, γεωργία |
| Επιλογές Σφραγίδων | Parker, Merkel, , Hallite |
| Χρώματα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές Υλικών | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Συσκευασία με φυσαλίδα σε ξύλινη θήκη |
| Βασικά Εξαρτήματα | Ρουλεμάν, Δοχείο πίεσης, Αντλία |
| Πρότυπο | Μη τυποποιημένο |
| Δομή | Τύπος πιστονιού, Τύπος εμβόλου, Τηλεσκοπικός τύπος |
| Ισχύς | Υδραυλική & Πνευματική |
| Μάρκα | Guoyue |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Πληροφορίες Εταιρείας
Τοποθεσία: Jiangsu, Κίνα
Ίδρυση: 2022
Αγορές: Εγχώριες (40%), Αφρική (10%), Βόρεια Αμερική (10%), Νότια Αμερική (8%), Νοτιοανατολική Ασία (6%), Δυτική Ευρώπη (5%), Ανατολική Ευρώπη (5%), Μέση Ανατολή (5%), Κεντρική Αμερική (5%), Ανατολική Ασία (2%), Ωκεανία (2%), Βόρεια Ευρώπη (1%), Νότια Ασία (1%)
Υπάλληλοι: 51-100
Ίδρυση: 2022
Αγορές: Εγχώριες (40%), Αφρική (10%), Βόρεια Αμερική (10%), Νότια Αμερική (8%), Νοτιοανατολική Ασία (6%), Δυτική Ευρώπη (5%), Ανατολική Ευρώπη (5%), Μέση Ανατολή (5%), Κεντρική Αμερική (5%), Ανατολική Ασία (2%), Ωκεανία (2%), Βόρεια Ευρώπη (1%), Νότια Ασία (1%)
Υπάλληλοι: 51-100
Διασφάλιση Ποιότητας
- Παρέχονται δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
- Η τελική επιθεώρηση πραγματοποιείται πριν από την αποστολή
Γκάμα Προϊόντων
Υδραυλικοί κύλινδροι, συμπεριλαμβανομένων μονοενεργών, διπλής ενέργειας και υδραυλικών κυλίνδρων μηχανημάτων κατασκευών.
Γιατί να μας επιλέξετε
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. είναι μια τεχνολογική επιχείρηση με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, που ειδικεύεται στην έρευνα, σχεδιασμό, ανάπτυξη, παραγωγή και εξυπηρέτηση υδραυλικών λύσεων.
Υπηρεσίες
Όροι Παράδοσης: FOB
Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR
Τύπος Πληρωμής: T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR
Τύπος Πληρωμής: T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.