Υδραυλικός κύλινδρος 100mm 25MPa με ράβδο διαμέτρου 56mm
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος 100mm 25MPa
,Υδραυλικός κύλινδρος με ράβδο διαμέτρου 56mm
,Υδραυλικό κύλινδρο υψηλής πίεσης με εγγύηση
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Weight:
390
Power:
25MPa
Dimension(L*W*H):
550*127*127mm
Rod Diameter:
56mm
Maximum Stroke:
180mm
Outer Tube Diameter:
127 χιλιοστά
Inner Tube Diameter:
100 χλστ
Material:
Προσαρμοσμένο
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 ΤΕΜ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Υδραυλικός Κύλινδρος Εμβόλου OEM με Αισθητήρα
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Βάρος | 390kg |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 550*127*127mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 56mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 180mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 127mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 100mm |
| Υλικό | Προσαρμοσμένο |
Λεπτομέρειες Κατασκευής Υψηλής Ποιότητας
- Ο σωλήνας ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές χάλυβα: 45#, 42CrMo, ή 27SiMn
- Οπές ακριβείας H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0.4μm
- Εξαρτήματα από χάλυβα 45# (κεφαλή, βάση, ωτίδες, έμβολο) - χωρίς χυτοσίδηρο/χάλυβα
- Προσαρμόσιμες επιλογές επιβράδυνσης: σταθερά ή κινητά προφυλακτήρες για ασφαλή λειτουργία
- Συγκολλήσεις ελεγμένες με υπερήχους για μείωση τάσεων και παρατεταμένη ανθεκτικότητα
- Υψηλής ποιότητας διεθνείς τσιμούχες: (Ιαπωνία), Trelleborg (Σουηδία), Merkel/GP (Γερμανία)
- Αυστηροί έλεγχοι σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση 1 έτους για κατασκευαστικά ελαττώματα
Βασικά Πλεονεκτήματα
Αυτός ο υδραυλικός κύλινδρος με αισθητήρα συνδυάζει έξυπνη παρακολούθηση με στιβαρή κατασκευή. Η παχιά χαλύβδινη κατασκευή και η σκληρυμένη ράβδος αντιστέκονται στην κάμψη, ενώ οι υψηλής ποιότητας τσιμούχες αποτρέπουν τις διαρροές. Ο τηλεσκοπικός σχεδιασμός παρέχει υψηλή ικανότητα ανύψωσης διατηρώντας συμπαγείς διαστάσεις.
Σενάρια Εφαρμογής
Ιδανικό για εργοτάξια, βιομηχανικές εγκαταστάσεις και συντήρηση βαρέως εξοπλισμού όπου απαιτείται ακριβής έλεγχος και αξιόπιστη ισχύς. Ο ενσωματωμένος αισθητήρας παρέχει ανατροφοδότηση σε πραγματικό χρόνο για βελτιωμένη ασφάλεια λειτουργίας.
Βιομηχανίες: Μηχανήματα μηχανικής, εξόρυξη, ναυτιλία, μεταλλουργία, ύδρευση, υπεράκτιες εφαρμογές, γεωργία
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Επιλογές Τσιμούχας | Parker, Merkel, , Hallite |
| Χρώματα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές Υλικού | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Φούσκα με ξύλινη θήκη |
| Τύποι Δομής | Τύπος Εμβόλου, Τύπος Εμβόλου, Τηλεσκοπικός Τύπος |
Πληροφορίες Εταιρείας
Τοποθεσία: Jiangsu, Κίνα (ιδρύθηκε το 2022)
Αγορές: Εγχώριες (40%), Διεθνής διανομή σε 6 ηπείρους
Εργατικό Δυναμικό: 51-100 υπάλληλοι
Αγορές: Εγχώριες (40%), Διεθνής διανομή σε 6 ηπείρους
Εργατικό Δυναμικό: 51-100 υπάλληλοι
Διασφάλιση Ποιότητας
- Δείγματα προ-παραγωγής για έγκριση
- Τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
Γκάμα Προϊόντων
Υδραυλικοί κύλινδροι, συμπεριλαμβανομένων μονοενεργών, διπλοενεργών και παραλλαγών για μηχανήματα κατασκευών
Γιατί να μας Επιλέξετε
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing είναι μια τεχνολογικά εστιασμένη επιχείρηση με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, που ειδικεύεται στην ολοκληρωμένη Ε&Α, παραγωγή και εξυπηρέτηση.
Λεπτομέρειες Υπηρεσίας
Όροι Παράδοσης: FOB
Πληρωμή: USD/EUR, T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Πληρωμή: USD/EUR, T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.