100mm hydraulische cilinder 25MPa met 56mm stangdiameter
Plaats van herkomstCHINA
MerknaamGuoyue
CertificeringCE
Modelnummeraangepast
Minimale bestelhoeveelheid1 stuk
BetalingsvoorwaardenT/t
Toeleveringsvermogen2500 Ton/Ton per jaar
Productdetails
Markeren:
100mm hydraulische cilinder 25MPa
,hydraulische cilinder 56mm stangdiameter
,Hogedruk hydraulische cilinder met garantie
Product Name:
Hydraulische cilinder
Pressure:
Aangepast
Weight:
390
Power:
25mpa
Dimension(L*W*H):
550*127*127 mm
Rod Diameter:
56 mm
Maximum Stroke:
180 mm
Outer Tube Diameter:
127 mm
Inner Tube Diameter:
100 mm
Material:
Aangepast
Working Medium:
Hydraulische olie
Technique:
Smeden en gieten
Minimum Oeder Quantity:
1 STKS
Certifications:
CE
Piston Seal:
urethaan afdichting
Seals:
Chinese
Usage:
Machines voor de metallurgische industrie
Ship Cost:
niet omvatten
Productbeschrijving
Gedetailleerde specificaties en kenmerken
OEM Hydraulische zuigercilinder met sensor
Productspecificaties
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Druk | 1MPa |
| Gewicht | 390 kg |
| Kracht | 25 MPa |
| Afmetingen (L*W*H) | 550*127*127 mm |
| Stangdiameter | 56 mm |
| Maximale slagkracht | 180 mm |
| Buitenste buisdiameter | 127 mm |
| Innerlijke buisdiameter | 100 mm |
| Materiaal | Op maat |
Premium bouwgegevens
- De buis volgt de GUOYUE CD250-stijl met staalopties: 45#, 42CrMo of 27SiMn
- Precieze grondgaten tot H8 met een oppervlakte ruwheid Ra onder 0,4 μm
- Onderdelen van 45* staal (kop, basis, oren, zuiger) - geen gietijzer/staal
- Aanpasbare vertraging opties: vaste of drijvende bumpers voor veilige bediening
- Met behulp van ultrasoon geteste lassen voor spanningsreductie en langere duurzaamheid
- Premium internationale zegels: (Japan), Trelleborg (Zweden), Merkel/GP (Duitsland)
- Strenge tests volgens GB/T15622-2005 en Q/GAKY014-2023-normen
- 1 jaar garantie tegen fabricagefouten
Belangrijkste voordelen
Deze met sensoren uitgeruste hydraulische cilinder combineert intelligente bewaking met een robuuste constructie.Het telescopische ontwerp zorgt voor een hoog hefvermogen terwijl de compacte afmetingen behouden blijven.
Toepassingsscenario's
Ideaal voor bouwterreinen, productiefaciliteiten en het onderhoud van zware apparatuur waar precieze controle en betrouwbare energie essentieel zijn.De geïntegreerde sensor biedt realtime feedback voor verbeterde bedrijfsveiligheid.
Industriële sectoren: machinebouw, mijnbouw, scheepvaart, metallurgie, waterbescherming, offshore, landbouw
Aanvullende specificaties
| Opties voor zegels | Parker, Merkel, , Halliet |
| Verfkleuren | Rood, Grijs, Geel, Zwart (aanpasbaar) |
| Materiële opties | St52, CK45, 4140, Duplex2205, roestvrij staal 304/316 |
| Certificeringen | ABS, Lloyds, SGS |
| Verpakking | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Structuretypen | Type zuiger, type zuiger, telescopisch type |
Bedrijfsinformatie
Plaats:Jiangsu, China (opgericht in 2022)
Markten:Binnenlandse verkoop (40%), Internationale distributie op 6 continenten
Personeel:51-100 werknemers
Markten:Binnenlandse verkoop (40%), Internationale distributie op 6 continenten
Personeel:51-100 werknemers
Kwaliteitsborging
- Voorproductie-monsters voor goedkeuring
- Eindinspectie vóór verzending
Productassortiment
Hydraulische cilinders, met inbegrip van enkelwerkende, dubbelwerkende en bouwmachinevarianten
Waarom u ons kiest
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing is een op technologie gerichte onderneming met een geregistreerd kapitaal van 50 miljoen yuan, gespecialiseerd in geïntegreerde R&D, productie en service.
Servicegegevens
Leveringsvoorwaarden:FOB
Betaling:USD/EUR, T/T
Taal:Engels, Chinees
Betaling:USD/EUR, T/T
Taal:Engels, Chinees
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.