20-30 Mikron Chrome Kalınlığı Korozyona Dirençli Keskinlikli Piston Çubukları
Ürün detayları
30 Mikron hidrolik piston çubuğu
,20 Mikron hidrolik piston çubuğu
,Korrozyona direnci hidrolik silindir piston çubuğu
Zorlu hidrolik uygulamalarda üstün korozyon direnci için tasarlanmıştır.
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Tip | Normal; İçi boş bar, indüksiyon sertleşti |
| Ağırlık | 88.85 |
| Ana pazar | Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya |
| Çubuk çapı | 120mm |
| Sertlik | HRC18-20 |
| Düzlük | 0.15mm /1000mm |
| Güç | Müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilmiş |
| Stil | Silindir |
| Şaft çapı aralığı | 3-120mm |
| Garanti | 2 yıl |
C1045/CK45 veya 42CRMO/4140 çelikten taşlama, parlatma ve kaplama dahil kapsamlı işlem yoluyla üretilen yüksek performanslı sert krom kaplama piston çubukları. Birden fazla endüstride hidrolik ve pnömatik sistemler için temel bileşenler.
- Zorlu ortamlar için üstün korozyon direnci
- Ağır yükleri işleyebilen sağlam inşaat
- Premium malzemeler ve işleme yoluyla genişletilmiş hizmet ömrü
- Zorlu uygulamalar için yüksek gerilme mukavemeti
- Optimal performans için sürtünme azaltıcı ayna yüzeyi kaplaması

Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.