20-30 micron Chrome dikte Precision zuigerstangen voor corrosiebestendigheid
Productdetails
30 micron hydraulische zuigerstaaf
,20 micron hydraulische zuigerstaaf
,Corrosiebestendigheid van de hydraulische cilinder zuigerstaaf
Ontworpen voor superieure corrosieweerstand in veeleisende hydraulische toepassingen.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Type | Normaal; Holle bar, inductie gehard |
| Gewicht | 88.85 |
| Hoofdmarkt | Europa, Amerika, Azië, Australië |
| Stangdiameter | 120 mm |
| Hardheid | HRC18-20 |
| Rechtheid | 0,15 mm /1000 mm |
| Stroom | Aangepast aan klantvereisten |
| Stijl | Cilinder |
| Schacht diameter bereik | 3-120 mm |
| Garantie | 2 jaar |
Hoogwaardige harde chroom vergulde zuigerstaven vervaardigd uit C1045/CK45 of 42CRMO/4140 staal door uitgebreide verwerking, waaronder slijpen, polijsten en plateren. Essentiële componenten voor hydraulische en pneumatische systemen in meerdere industrieën.
- Superieure corrosieweerstand voor harde omgevingen
- Robuuste constructie die in staat is om zware ladingen te verwerken
- Uitgebreide levensduur door premium materialen en verwerking
- Hoge treksterkte voor veeleisende toepassingen
- Wrijvingsreducerende spiegeloppervlakafwerking voor optimale prestaties

Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.