Özel Hidrolik Silindir 100-180mm Strok 16MPa Basınç
Ürün detayları
Özel hidrolik silindir 100-180mm strok
,Hidrolik silindir 16MPa basınç
,Garanti ile yüksek basınçlı hidrolik silindir
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir |
| Basınç | 1.5MPa |
| Ağırlık | 195 kg |
| Güç | 16MPa |
| Boyut (L*W*H) | 1020*310*306mm |
| Çubuk çapı | 100 mm |
| Maksimum Hız | 180 mm |
| Dış boru çapı | 127 mm |
| İç boru çapı | 100 mm |
| Malzeme | Özel |
- Boru, malzeme seçenekleriyle GUOYUE CD250 tarzını takip eder: 45 #, 42CrMo veya 27SiMn çelik
- H8 toleransına uygun hassas toprak delikleri, yüzey finişi Ra 0,4μm altında
- Kafası, tabanı, kulakları ve pistonları dayanıklı 45# çelikten yapılmıştır (dökme demir/çeliği yoktur)
- Kontrollü yavaşlama için sabit veya yüzen tamponları olan özelleştirilebilir yavaşlama sistemi
- Üstün stres hafifletme ve uzun ömür için ultrasonla test edilen ağır yük kaynakları
- Japonya'dan (Japonya), Trelleborg'dan (İsveç), Merkel'den ve GP'den (Almanya) premium uluslararası mühürler
- Sertifikası sağlanan GB/T15622-2005 ve Q/GAKY014-2023 standartlarına uygun sıkı testler
- Taşıma tarihinden itibaren üretim kusurlarına karşı 1 yıllık garanti
Çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir:
- Ağır makine kaldırma ve konumlandırma
- Endüstriyel baskı makineleri ve üretim ekipmanları
- Zorlu malzeme işleme dayalı inşaat alanları
- Özel çözümler gerektiren hassas uygulamalar
- Mühendislik makineleri, madencilik, nakliye, metalürji, su koruma, açık deniz operasyonları ve tarım
| Seçenek | Kullanılabilir Seçenekler |
|---|---|
| Mürekkep balığı | Parker, Merkel, , Hallit, vb. |
| Boya Rengi | Kırmızı, Gri, Sarı, Siyah vb. |
| Malzeme | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Paslanmaz Çelik 304/316, vb. |
| Sertifika | ABS, Lloyds, SGS vb. |
| Yapı | Piston Tipi, Plunger Tipi, Teleskop Tipi |
| Güç | Hidrolik ve Pnömatik |
- Seri üretimden önce verilen üretim öncesi örnekler
- Her sevkiyattan önce yapılan son denetim
Tek eylemli, çift eylemli ve inşaat makineleri hidrolik silindirleri de dahil olmak üzere hidrolik silindirlerde uzmanlaşmış.
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. 50 milyon yuan kayıtlı sermayesi olan, Ar-Ge, tasarım, üretim ve hizmeti entegre eden teknoloji odaklı bir işletmedir.
- Teslimat Şartları: FOB
- Ödeme: T/T yoluyla USD, EUR
- Dil: İngilizce, Çince
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.