Oem 125mm Elektrik Hidrolik Silindir Hidrolik Ram Silindir
Ürün detayları
Elektrikli Hidrolik Silindir
,hidrolik silindir hidrolik kriko
,OEM hidrolik ram
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| Basınç | 1 MPa |
| Yapı | T |
| Ağırlık | 80kg |
| Güç | 25 MPa |
| Boyut (U×G×Y) | 780×170×170mm |
| Çubuk Çapı | 70 mm |
| Dış Boru Çapı | 125mm |
| İç Boru Çapı | 100 mm |
| Toplam Uzunluk | Özelleştirilmiş |
- Dahili:Silindir gövdesi, 45#, 42CrMo veya 27SiMn dahil malzemelerle GUOYUE AB/ABD metalurji standardı CD250 yapısını karşılar. Delik H8 hassasiyetine (Ra<0,4μm) göre honlanmıştır. Tüm bileşenler 45# çelikten yapılmıştır.
- Tamponlama:Çeşitli basınç ve hızlarda etkili yavaşlama için sabit ve değişken tampon yapıları dahil çoklu tamponlama seçenekleri.
- Kaynak:Daha fazla yorulma mukavemeti için tüm basınç taşıyan kaynaklarda %100 ultrasonik darbe işlemi (gerilme giderme ≥%90).
- Sızdırmazlık:Trelleborg (İsveç), Merkel (Almanya) ve GP'den birinci sınıf ithal contalar.
- Test:GB/T15622-2005 ve dahili premium standart Q/GAKY014-2023 ile uyumludur. Fabrika test raporlarını ve ürün yeterlilik sertifikalarını içerir.
- Garanti:Üretim hatalarına karşı ücretsiz onarım veya değiştirme ile bir yıllık garanti.
Tampon pistonu, piston çubuğunun veya silindir kafasının ucuna takılıdır. Strok sonuna ulaşıldığında, piston tamponlama kuvveti oluşturmak için yağı sıkıştırarak tampon bölmesine girer. Hazneler arasındaki kısma delikleri tamponlama etkisini ayarlar.

Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.