Niestandardowy siłownik hydrauliczny do prasy krawędziowej 30MPa skok 600mm
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Niestandardowy siłownik hydrauliczny do prasy krawędziowej
,Siłownik hydrauliczny 30MPa z gwarancją
,Siłownik hydrauliczny o skoku 600mm
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Pressure:
Dostosowane
Weight:
175
Power:
30MPa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270 mm
Rod Diameter:
100mm
Maximum Stroke:
600mm
Outer Tube Diameter:
168 mm
Inner Tube Diameter:
140 mm
Overall Length:
Dostosowane
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
Wykorzystanie urządzeń do przepływu energii
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
| Ciśnienie | 1MPa |
| Waga | 175 kg |
| Władza | 30MPa |
| Wymiary (L*W*H) | 1100*230*270mm |
| Średnica pręta | 100 mm |
| Maksymalny ruch | 600 mm |
| Średnica rurki zewnętrznej | 168 mm |
| Średnica rurki wewnętrznej | 140 mm |
| Całkowita długość | Zindywidualizowane |
Najwyższej jakości budownictwo
- Wewnętrzne:Beczka cylindrowa spełnia GUOYUE strukturę CD250 według normy metalurgicznej UE/USA z materiałami, w tym 45#, 42CrMo lub 27SiMn. Wyryw wyostrzony do precyzji H8 (Ra<0,4μm).Wszystkie składniki krytyczne wykonane z stali 45*.
- Buforowanie:Wielokrotne opcje buforowania, w tym stałe i pływające struktury buforowe dla skutecznego opóźnienia przy różnych ciśnieniach i prędkościach.
- Włókno:100% ultradźwiękowe obróbki uderzeniowej wszystkich spań pod ciśnieniem (≥ 90% usunięcia naprężenia) w celu zwiększenia wytrzymałości na zmęczenie.
- Zapewnienie uszczelnienia:Wyższa jakość import pieczęci z (Japonii), Trelleborg (Szwecja), Merkel (Niemcy) i GP.
- Badanie:Spełnia normy GB/T15622-2005 i wewnętrzne normy Q/GAKY014-2023.
- Gwarancja:1 rok gwarancji na wady projektowe lub produkcyjne.
Główne zalety
Ten niestandardowy cylinder hydrauliczny zapewnia precyzyjną kontrolę siły przy konstrukcji ciężkiej, płynnej pracy i materiałach odpornych na korozję.regulowane buforowanie, oraz kompaktowa konstrukcja o dużej pojemności ładunkowej (dostępne opcje tonażu na zamówienie).
Wnioski
Idealne do hamowania prasowego CNC, produkcji metali, wiertarni, budowy statków, sprzętu transportowego w portach i maszyn na polach naftowych.i automatyzacji przemysłowej wymagającej precyzyjnej kontroli siły przy gięciu ciężkich urządzeń, naciskanie i podnoszenie zadań.
Dodatkowe specyfikacje
| Zastosowanie | Maszyny inżynieryjne, górnictwo, żegluga, metalurgia, ochrona wody, morze, rolnictwo |
| Foka | Parker, Merkel, , Hallit |
| Materiał | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stal nierdzewna 304/316 |
| Certyfikacja | ABS, Lloyds, SGS |
| Struktura | Rodzaj tłoka, rodzaj tłoka, rodzaj teleskopu |
| Władza | Hydrauliczne i pneumatyczne |
Obrazy produktów
O Guoyue Hydraulic
Z siedzibą w Jiangsu w Chinach od 2022 r. obsługujemy rynki światowe, w tym krajowe (40%), afrykańskie (10%), północnoamerykańskie (10%) i inne regiony.Nasz zespół 51-100 profesjonalistów zapewnia jakość poprzez próbki przedprodukcyjne i końcowe kontrole przed wysyłką.
Zapewnienie jakości
- Próbki przedprodukcyjne dostarczone przed masową produkcją
- Ostatnia kontrola przeprowadzona przed wysyłką
Nasze produkty
Specjalizujemy się w silnikach hydraulicznych, w tym silnikach hydraulicznych jedno działających, podwójnie działających oraz silnikach hydraulicznych dla maszyn budowlanych.
Dlaczego wybrać nas?
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing jest przedsiębiorstwem technologicznym z kapitałem zarejestrowanym w wysokości 50 milionów juanów, integrującym badania i rozwój, projektowanie, produkcję i usługi.
Usługi
Akceptowana dostawa: FOB
Płatność: USD/EUR, T/T
Języki: angielski, chiński
Płatność: USD/EUR, T/T
Języki: angielski, chiński
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.