Διορθωμένος υδραυλικός κύλινδρος για φρένο πίεσης 30MPa 600mm στροφή
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Διορθωμένος υδραυλικός κύλινδρος για φρένο πιέσεως
,Υδραυλικό κύλινδρο 30MPa με εγγύηση
,Υδραυλικός κύλινδρος 600 mm
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Weight:
175
Power:
30 Mpa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270mm
Rod Diameter:
100 χλστ
Maximum Stroke:
600 χλστ
Outer Tube Diameter:
168 χιλιοστά
Inner Tube Diameter:
140 χλστ
Overall Length:
Προσαρμοσμένο
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 ΤΕΜ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Προσαρμοσμένος Υδραυλικός Κύλινδρος για Εφαρμογές Πρέσας Φρένων & Γεωτρυπάνων
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Βάρος | 175kg |
| Ισχύς | 30MPa |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 1100*230*270mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 100mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 600mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 168mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 140mm |
| Συνολικό Μήκος | Προσαρμοσμένο |
Κατασκευή Υψηλής Ποιότητας
- Εσωτερικά: Ο κύλινδρος του κυλίνδρου πληροί το μεταλλουργικό πρότυπο GUOYUE EU/US CD250 με υλικά όπως 45#, 42CrMo ή 27SiMn. Η οπή είναι ακριβείας H8 (Ra<0.4μm). Όλα τα κρίσιμα εξαρτήματα είναι από χάλυβα 45#.
- Απόσβεση: Πολλαπλές επιλογές απόσβεσης, συμπεριλαμβανομένων σταθερών και πλωτών δομών απόσβεσης για αποτελεσματική επιβράδυνση σε διάφορες πιέσεις και ταχύτητες.
- Συγκόλληση: 100% υπερηχητική επεξεργασία κρούσης σε όλες τις συγκολλήσεις που φέρουν πίεση (αφαίρεση τάσης ≥90%) για ενισχυμένη αντοχή σε κόπωση.
- Σφράγιση: Κορυφαίες εισαγόμενες τσιμούχες από (Ιαπωνία), Trelleborg (Σουηδία), Merkel (Γερμανία) και GP.
- Δοκιμές: Συμμορφώνεται με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και εσωτερικά Q/GAKY014-2023. Περιλαμβάνει εκθέσεις δοκιμών εργοστασίου και πιστοποιητικά καταλληλότητας.
- Εγγύηση: 1 έτος εγγύηση που καλύπτει ελαττώματα από σχεδιασμό ή κατασκευή.
Βασικά Πλεονεκτήματα
Αυτός ο προσαρμοσμένος υδραυλικός κύλινδρος προσφέρει έλεγχο δύναμης υψηλής ακρίβειας με βαριά κατασκευή, ομαλή λειτουργία διαδρομής και ανθεκτικά στη διάβρωση υλικά. Διαθέτει στεγανές τσιμούχες, ρυθμιζόμενη απόσβεση και συμπαγή σχεδιασμό με υψηλή ικανότητα φόρτισης (διαθέσιμες επιλογές προσαρμοσμένης χωρητικότητας).
Εφαρμογές
Ιδανικό για πρέσες φρένων CNC, μεταλλουργία, γεωτρυπάνους, ναυπηγική, εξοπλισμό λιμενικών φορτίων και μηχανήματα πετρελαίου. Κατάλληλο για κατασκευές, εξόρυξη και βιομηχανικό αυτοματισμό που απαιτούν έλεγχο δύναμης ακριβείας σε εργασίες βαρέως τύπου κάμψης, πρεσαρίσματος και ανύψωσης.
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Εφαρμογή | Μηχανήματα μηχανικής, εξόρυξη, ναυτιλία, μεταλλουργία, ύδρευση, υπεράκτιες, γεωργία |
| Τσιμούχα | Parker, Merkel, , Hallite |
| Υλικό | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποίηση | ABS, Lloyds, SGS |
| Δομή | Τύπος Εμβόλου, Τύπος Εμβολοφόρου, Τηλεσκοπικός Τύπος |
| Ισχύς | Υδραυλική & Πνευματική |
Εικόνες Προϊόντος
Σχετικά με την Guoyue Hydraulic
Με έδρα την Jiangsu, Κίνα από το 2022, εξυπηρετούμε παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Εγχώριας (40%), της Αφρικής (10%), της Βόρειας Αμερικής (10%) και άλλων περιοχών. Η ομάδα μας από 51-100 επαγγελματίες διασφαλίζει την ποιότητα μέσω δειγμάτων προ-παραγωγής και τελικών επιθεωρήσεων πριν από την αποστολή.
Διασφάλιση Ποιότητας
- Παρέχονται δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
- Πραγματοποιείται τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
Τα Προϊόντα μας
Ειδικευόμαστε σε υδραυλικούς κυλίνδρους, συμπεριλαμβανομένων μονοενεργών, διπλοενεργών και υδραυλικών κυλίνδρων μηχανημάτων κατασκευών.
Γιατί να μας Επιλέξετε
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing είναι μια τεχνολογική επιχείρηση με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, που ενσωματώνει Ε&Α, σχεδιασμό, παραγωγή και υπηρεσίες.
Υπηρεσίες
Αποδεκτή Παράδοση: FOB
Πληρωμή: USD/EUR, T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Πληρωμή: USD/EUR, T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.