OEM nr standardowy niestandardowy cylinder zatrzaskowy Cylinder platformy Ro-Ro dla cylindrów morskich
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Cylinder zatrzaskowy OEM
,niestandardowy siłownik zatrzaskowy
,Cylindry morskie 30MPa
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Pressure:
Dostosowane
Structure:
V
Weight:
175
Power:
30MPa
Dimension(L*W*H):
1100*230*270 mm
Rod Diameter:
100mm
Maximum Stroke:
600mm
Outer Tube Diameter:
168 mm
Inner Tube Diameter:
140 mm
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
Zamknięte cylindry do platform ro-ro
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
| Ciśnienie | 1MPa |
| Struktura | Typ V |
| Waga | 175 kg |
| Władza | 30MPa |
| Wymiary (L × W × H) | 1100 × 230 × 270 mm |
| Średnica pręta | 100 mm |
| Maksymalny ruch | 600 mm |
| Średnica rurki zewnętrznej | 168 mm |
| Średnica rurki wewnętrznej | 140 mm |
Cylindry hydrauliczne najwyższej jakości
- Wewnętrzne:Beczka cylindrowa spełnia GUOYUE strukturę CD250 według normy metalurgicznej UE/USA z materiałami, w tym 45#, 42CrMo lub 27SiMn. Wyryw wyostrzony do precyzji H8 (Ra<0,4μm).
- Buforowanie:Wielokrotne opcje buforowania, w tym stałe i pływające struktury buforowe dla skutecznego spowolnienia.
- Włókno:100% obróbki uderzeniowej ultradźwiękowej wszystkich spań pod ciśnieniem (odciąganie naprężenia ≥ 90%).
- Zapewnienie uszczelnienia:Wysokiej klasy import pieczęci z Trelleborg, Merkel i GP.
- Badanie:Spełnia normy GB/T15622-2005 z raportami z badań fabrycznych i certyfikatami produktu.
- Gwarancja:Roczna gwarancja z bezpłatną naprawą / wymianą w przypadku wad produkcyjnych.
Główne zalety
- Materiały w klasie morskiej odporne na korozję wody słonej i trudne warunki morskie
- Precyzyjna personalizacja dla doskonałej integracji systemu Ro-Ro
- Wyroby z tworzyw sztucznych, z wyłączeniem tworzyw sztucznych
- Mechanizmy zabezpieczające stabilność platformy
- Minimalna konserwacja konstrukcji zamkniętej
- Zgodność z normami na morzu/morskim (DNV/ABS)
Dodatkowe specyfikacje
| Wnioski | Maszyny inżynieryjne, górnictwo, żeglugi morskiej, rolnictwo |
| Opcje pieczęci | Parker, Merkel, Hallite |
| Opcje materiałowe | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stal nierdzewna 304/316 |
| Certyfikaty | ABS, Lloyds, SGS |
| Opakowanie | O masie przekraczającej 20 g/m2 |
| Rodzaje struktury | Rodzaj tłoka, rodzaj tłoka, rodzaj teleskopu |
| Rodzaj mocy | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Marka | Guoyue |

Informacje o spółce
Miejsce:Jiangsu, Chiny (założona w 2022)
Rynki:Krajowe (40%), Afryka (10%), Ameryka Północna (10%), Ameryka Południowa (8%), Azja Południowo-Wschodnia (6%), Europa Zachodnia (5%)
Zapewnienie jakości:Próbki przedprodukcyjne i końcowa kontrola przed wysyłką
Zakres produktów:Silniki hydrauliczne, włączając silniki jednorazowe i podwójne oraz silniki do maszyn budowlanych
Warunki płatności:T/T (USD/EUR), dostawa FOB
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.