500 X 140 X 140 mm OEM Pusty pojemnik Stacker Cylinder oleju 10MPa 56 mm
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Filtra oleju 140 mm
,butelka oleju 10 MPa
,56 mm butelka oleju hydraulicznego
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Pressure:
Dostosowane
Weight:
27
Power:
10mpa
Dimension(L*W*H):
500*140*140 mm
Rod Diameter:
56 mm
Maximum Stroke:
90 mm
Outer Tube Diameter:
100mm
Overall Length:
300 mm
For Pipe Size:
1/2 cala
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
OEM 500*140*140mm Puste pojemniki stacker cylinder oleju z butlami offshore
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
| Ciśnienie | 1MPa |
| Waga | 27 kg |
| Władza | 10MPa |
| Rozmiar (L*W*H) | 500*140*140 mm |
| Średnica pręta | 56 mm |
| Maksymalny ruch | 90 mm |
| Średnica rurki zewnętrznej | 100 mm |
| Całkowita długość | 300 mm |
| W przypadku wielkości rur | 1/2 w |
Cechy produktu
Wyposażenie hydrauliczne wysokiej jakości - Gwarancja jakości
- Wewnętrzne:Beczka cylindrowa przyjmuje strukturę GUOYUE standardowej metalu UE / USA CD250.
- Buforowanie:Wielokrotne opcje buforowania, w tym stałe i pływające struktury buforowe, zapewniające skuteczne spowolnienie w różnych zakresach ciśnienia i prędkości.
- Włókno:100% ultradźwiękowa obróbka uderzeniowa stosowana do wszystkich spań wytrzymujących ciśnienie i krytycznych obciążeń.
- Zapewnienie uszczelnienia:Wszystkie butle wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości importy pieczęci ze Szwecji Trelleborg, Niemiec Merkel i GP.
- Badania i certyfikacja:Badania fabryczne są ściśle zgodne z normą GB/T15622-2005 "Hydraulic Fluid Power - Test Methods for Cylinders" oraz wewnętrzną normą premium Q/GAKY014-2023.
- Gwarancja:Bezpłatna naprawa lub wymiana w przypadku wad powstałych w wyniku projektu lub produkcji w okresie gwarancji.
Główne zalety
- Trwałość na morzu:Materiały i powłoki marynarki są odporne na korozję wodą słoną, promieniowanie UV i wilgotność.
- Wysoka zdolność dynamicznego obciążenia:Zaprojektowany do ciężkich, przesuwanych kontenerów w burzliwych morzach.
- Precyzyjna synchronizacja:Zapewnia stabilne podnoszenie/opuszczanie nawet przy ruchu naczynia lub nierównych obciążeniach.
- Niezawodność zabezpieczona przed wyciekiem:Kluczowe dla zapobiegania wyciekom płynu hydraulicznego w wrażliwych środowiskach morskich.
- Integracja niestandardowaKonstrukcja OEM pasuje do dokładnych wymagań dotyczących punktów mocowania, ruchu i siły.
- Dłuższa żywotność:Utrzymane elementy zmniejszają zużycie w przypadku ścierających warunków przybrzeżnych.
- Certyfikat bezpieczeństwa:Spełnia normy DNV/ABS dla operacji na morzu.
Dodatkowe cechy
- Materiały o wysokiej wytrzymałości z zastosowaniem specjalnych procesów obróbki cieplnej i spawania zapewniają bardzo wysoką wytrzymałość podczas zmęczenia pod wysokim ciśnieniem i dużym obciążeniem.
- Zaprojektowane do spełniania trudnych warunków środowiskowych w przypadku zestawów i odzysku.
- Niezawodna konfiguracja uszczelniająca dla różnych typów butli.
- W zależności od wymogów można go zintegrować z zawodami kontrolnymi P.O., zawodami przeciwważeniowymi itp.
- Szeroki zakres odporności na temperatury (-30 °C do +80 °C), z możliwością zastosowania cylindrów o wyższej lub niższej temperaturze.
- Ciśnienie robocze, specyfikacje rozmiarów, metody montażu itp. można dostosować do potrzeb klienta.
Szczegóły produktu
| Zastosowanie | Maszyny inżynieryjne, kopalnie, żeglugi, metalurgia, ochrona wody, morze, rolnictwo itp. |
| Foka | Parker, Merkel, Hallite, itp. |
| Farba | Czerwony, szary, żółty, czarny, itp. |
| Materiał | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stali nierdzewnej 304/316, itp. |
| Certyfikat | ABS, Lloyds, SGS itp. |
| Pakiet | W opakowaniu z bąbelkami, a potem w drewnianej obudowie. |
| Kolor | Wybierz kolor zgodnie z wymaganiami klienta |
| Podstawowe elementy | łożyska, zbiorniki ciśnieniowe, pompy |
| Standardowa część? | Niestandardowe |
| Struktura | Rodzaj tłoka, rodzaj tłoka, rodzaj teleskopu |
| Władza | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Marka | Guoyue |
| Próbka | Dostępne |

Informacje o spółce
O nas:Jesteśmy z siedzibą w Jiangsu w Chinach, założony w 2022 roku. Nasza dystrybucja rynku obejmuje rynek krajowy (40,00%), Afrykę (10,00%), Amerykę Północną (10,00%), Amerykę Południową (8,00%), Azję Południowo-Wschodnią (6,00%),Europa Zachodnia (5.00%), Europa Wschodnia (5.00%), Środkowy Wschód (5.00%), Ameryka Środkowa (5.00%), Azja Wschodnia (2.00%), Oceania (2.00%), Europa Północna (1.00%), Azja Południowa (1.00%).
Zapewnienie jakości:Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją; zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką.
Oferowane produkty:Cylinder hydrauliczny, Cylinder hydrauliczny jedrotnego działania, Cylinder hydrauliczny podwójnego działania, Cylinder hydrauliczny maszyn budowlanych.
Dlaczego wybrać nas:Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd., z kapitałem zarejestrowanym 50 milionów juanów, jest prywatnym przedsiębiorstwem technologicznym, które integruje badania, projektowanie, rozwój,produkcja, eksploatacji i obsługi.
Usługi świadczone:Akceptowane warunki dostawy: FOB; Akceptowana waluta płatności: USD, EUR; Akceptowany rodzaj płatności: T/T; Język używany: angielski, chiński.
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.