Özelleştirilmiş 340-125-686 Hidrolik Silindir, 25MPa Güç
Ürün detayları
Özelleştirilmiş 340-125-686 Hidrolik Silindir
,Garantili 25MPa Hidrolik Silindir
,Yüksek güçlü Hidrolik Silindir 25MPa
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir |
| Türü | Tek eylemli silindir |
| Ağırlık | 500 kg |
| Çalışma Baskısı | 25MPa |
| Boyutlar (L*W*H) | 950*406*406mm |
| Çubuk çapı | 125 mm |
| Maksimum Hız | 686mm |
| Dış boru çapı | 406mm |
| İç boru çapı | 340mm |
| Toplam Uzunluk | Özel |
- Tüp inşaatı:45 #, 42CrMo veya 27SiMn çelik malzeme seçenekleriyle GUOYUE CD250 tarzını takip ediyor
- Hızlı İşleme:H8 toleransına göre, yüzey kabalığı Ra 0,4μm'den az olan delikler
- Bileşen malzemeleri:Baş, taban, kulaklar ve pistonlar, yalnızca 45° çelikten yapılır (dökme demir veya dökme çelikten başka)
- Yavaşlatma sistemi:Herhangi bir hızda veya yükte kontrol edilen yavaşlama için isteğe bağlı sabit veya yüzen tamponlar
- Kaynak kalitesi:Tüm ağır yükli kaynaklar gerginliği azaltmak ve uzun ömürlü olmak için ultrasonik testlere tabi tutulur
- Mühür kalitesi:Japonya'dan (Japonya), Trelleborg'dan (İsveç), Merkel'den ve GP'den (Almanya) premium uluslararası mühürler
- Gönderi tarihinden itibaren 1 yıllık garanti
- Üretim kusurları için ücretsiz onarım veya değiştirme
- Yüksek dayanıklılık için kalın çelik ve sertleştirilmiş çubukla ağır işlevli yapılar
- Genişletilmiş erişimli kompakt depolama için çok aşamalı teleskopik tasarım
- Sızıntı geçirmez mühürleme sistemi hidrolik bütünlüğü korur
Marka:Guoyue
Konumu:Jiangsu, Çin
Kurulumu:2022
İşgücü:51-100 çalışan
Hizmet edilen pazarlar:Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ve Okyanusya dahil olmak üzere küresel dağıtım
- Onaylanmak üzere hazırlanan üretim öncesi numuneler
- Taşındırmadan önceki son denetim
Tek eylemli, çift eylemli ve inşaat makineleri hidrolik silindirleri de dahil olmak üzere hidrolik silindirlerde uzmanlaşmış.
- Teslimat Şartları: FOB
- Ödeme para birimi: USD, EUR
- Ödeme Türü: T/T
- Dil: İngilizce, Çince
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.