Niestandardowy siłownik hydrauliczny 125mm, tłoczysko 70mm, 16MPa, dwustronnego działania
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Siłownik hydrauliczny 125mm dwustronnego działania
,Siłownik hydrauliczny
,tłoczysko 70mm
Product Name:
Cylinder hydrauliczny
Weight:
112
Dimension(L*W*H):
1030*255*180 mm
Rod Diameter:
70mm
Maximum Stroke:
700mm
Outer Tube Diameter:
127
Inner Tube Diameter:
100mm
Overall Length:
200mm
Type:
Podwójny cylinder aktorski
Material:
Stal, dostosowany
Pressure:
Dostosowane
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
Niestandardowy 125 70-521 16 MPA Rod Type Clamping Hydraulic Cylinder Split Sliding Chamber Cylinder
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
| Waga | 112 kg |
| Wymiar (L × W × H) | 1030×255×180 mm |
| Średnica pręta | 70 mm |
| Maksymalny ruch | 700 mm |
| Średnica rurki zewnętrznej | 127 mm |
| Średnica rurki wewnętrznej | 100 mm |
| Całkowita długość | 200 mm |
| Rodzaj | Cylinder podwójny |
| Materiał | Stal, na zamówienie |
Opis produktu
Cylindry hydrauliczne klasy premium - precyzyjna inżynieria wewnątrz
- Rurka jest w stylu GUOYUE CD250 z opcjami materiałowymi: stal 45 #, 42CrMo lub 27SiMn
- Precyzyjne otwory gruntowe do tolerancji H8 z grubością powierzchni Ra poniżej 0,4 μm
- Części (głowa, podstawa, uszy, tłok) wykonane z trwałej stali 45* - nielitowanej ani nielitowanej
- Zastosowalny system spowolnienia z wyborem zderzaków stałych lub pływających do kontrolowanego opóźnienia
- Słodzenia poddane badaniom ultradźwiękowym w celu uzyskania lepszego rozkładu naprężenia i długotrwałej trwałości
- Pierwsze międzynarodowe pieczęcie z Trelleborg (Szwecja), Merkel i GP (Niemcy)
- Ścisłe badania zgodnie z normami GB/T15622-2005 i Q/GAKY014-2023 z certyfikacją
- 1-letnia gwarancja na wady produkcyjne z bezpłatną naprawą lub wymianą
Ten wytrzymały cylinder hydrauliczny posiada grube stalowe konstrukcje z utwardzoną pręcią dla maksymalnej wytrzymałości i odporności na gięcie.Zaawansowany system uszczelniający zapobiega wyciekom oleju, a wieloetapowa konstrukcja teleskopiczna zapewnia rozszerzony zasięg przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.
Główne zalety
Zaprojektowany z myślą o precyzyjnej wydajności, ten cylinder hydrauliczny łączy w sobie otwór o średnicy 125 mm z prętem o średnicy 70 mm, co zapewnia wyjątkową siłę zaciskania.521 mm długotrwałego ruchu zapewnia rozszerzony zasięg, nie naruszając stabilnościDziałając przy temperaturze 16 MPa, zapewnia stałe ciśnienie wraz z konstrukcją podzielonej komory przesuwnej, zapobiegając wiązaniu z powodu ciepła lub nieprawidłowego ustawienia.Niestandardowe kołnierze zapewniają doskonałe dopasowanie, podczas gdy zintegrowany rowek uszczelniający zapewnia optymalne zatrzymywanie oleju.
Wnioski
Idealne do wymagających zastosowań przemysłowych, w tym budowy statków (przystosowanie płyt stalowych), produkcji rur, budowy wież wiatrowych i montażu wagonów kolejowych.Idealne do wszelkich zastosowań wymagających precyzyjnego mocowania metalu z kontrolowaną siłą.
Dodatkowe specyfikacje
| Kategoria | Szczegóły |
|---|---|
| Wnioski | Maszyny inżynieryjne, górnictwo, żegluga, metalurgia, ochrona wody, morze, rolnictwo |
| Opcje pieczęci | Parker, Merkel, Hallite |
| Kolory farby | Czerwony, Szary, Żółty, Czarny (przystosowany) |
| Opcje materiałowe | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stal nierdzewna 304/316 |
| Certyfikaty | ABS, Lloyds, SGS |
| Opakowanie | O masie przekraczającej 20 g/m2 |
| Podstawowe składniki | łożyska, zbiorniki ciśnieniowe, pompy |
| Standardowy | Nie standardowe (wykonalne) |
| Struktura | Rodzaj tłoka, rodzaj tłoka, rodzaj teleskopu |
| Władza | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Marka | Guoyue |
| Próbki | Dostępne |

Informacje o spółce
Miejsce:Jiangsu, Chiny (założona w 2022)
Rynki:Rynki krajowe (40%), Afryka (10%), Ameryka Północna (10%), Ameryka Południowa (8%), Azja Południowo-Wschodnia (6%), Europa Zachodnia (5%) i inne rynki światowe
Pracownicy:51-100
Rynki:Rynki krajowe (40%), Afryka (10%), Ameryka Północna (10%), Ameryka Południowa (8%), Azja Południowo-Wschodnia (6%), Europa Zachodnia (5%) i inne rynki światowe
Pracownicy:51-100
Zapewnienie jakości
- Próbki przedprodukcyjne dostarczone przed masową produkcją
- Ostatnia kontrola przeprowadzona przed wysyłką
Zakres produktów
Silniki hydrauliczne, włączając silniki hydrauliczne jedno działające, dwu działające oraz silniki hydrauliczne do maszyn budowlanych
Dlaczego wybrać nas?
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem zorientowanym na technologię z kapitałem zarejestrowanym w wysokości 50 milionów juanów,specjalizujący się w kompleksowych rozwiązaniach hydraulicznych od badań po obsługę posprzedażną.
Usługi
Warunki dostawy:FOB
Wypłata:USD/EUR, T/T
Języki:Angielski, chiński
Wypłata:USD/EUR, T/T
Języki:Angielski, chiński
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.