Προσαρμοσμένο 125mm Υδραυλικό κύλινδρο 70mm Rod 16MPa Διπλή δράση
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος 125 mm διπλής δράσης
,Υδραυλικός κύλινδρος ράβδου 70 mm 16MPa
,Υδραυλικός κύλινδρος κατά παραγγελία με εγγύηση
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Weight:
112
Dimension(L*W*H):
1030*255*180mm
Rod Diameter:
70 χλστ
Maximum Stroke:
700 χλστ
Outer Tube Diameter:
127
Inner Tube Diameter:
100 χλστ
Overall Length:
200 χλστ
Type:
Κύλινδρος διπλής δράσης
Material:
Χάλυβα, προσαρμοσμένο
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 τεμ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Εξατομικευμένος Υδραυλικός Κύλινδρος Σύσφιξης Τύπου Ράβδου 125 70-521 16 MPA, Κύλινδρος Διαχωρισμένου Συρόμενου Θαλάμου
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Βάρος | 112 kg |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 1030×255×180 mm |
| Διάμετρος Ράβδου | 70 mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 700 mm |
| Διάμετρος Εξωτερικού Σωλήνα | 127 mm |
| Διάμετρος Εσωτερικού Σωλήνα | 100 mm |
| Συνολικό Μήκος | 200 mm |
| Τύπος | Κύλινδρος Διπλής Ενέργειας |
| Υλικό | Χάλυβας, Εξατομικευμένος |
Περιγραφή Προϊόντος
Υδραυλικοί Κύλινδροι Premium - Μηχανική Ακριβείας Εσωτερικά
- Ο σωλήνας ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές υλικών: χάλυβας 45#, 42CrMo ή 27SiMn
- Τρύπες ακριβείας με ανοχή H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0,4 μm
- Εξαρτήματα (κεφαλή, βάση, αυτιά, έμβολο) κατασκευασμένα από ανθεκτικό χάλυβα 45# - χωρίς χυτοσίδηρο ή χυτοχάλυβα
- Προσαρμόσιμο σύστημα επιβράδυνσης με επιλογή σταθερών ή πλωτών προφυλακτήρων για ελεγχόμενη επιβράδυνση
- Συγκολλήσεις ελεγμένες με υπερήχους για ανώτερη κατανομή τάσης και μακροζωία
- Σφραγίδες premium διεθνώς από Trelleborg (Σουηδία), Merkel και GP (Γερμανία)
- Αυστηρές δοκιμές σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023 με συμπεριλαμβανόμενη πιστοποίηση
- 1 έτος εγγύηση έναντι κατασκευαστικών ελαττωμάτων με δωρεάν επισκευή ή αντικατάσταση
Αυτός ο στιβαρός υδραυλικός κύλινδρος διαθέτει κατασκευή από παχύ χάλυβα με σκληρυμένη ράβδο για μέγιστη αντοχή και αντοχή στην κάμψη. Το προηγμένο σύστημα στεγανοποίησης αποτρέπει τις διαρροές λαδιού, ενώ ο τηλεσκοπικός σχεδιασμός πολλαπλών σταδίων παρέχει εκτεταμένη εμβέλεια διατηρώντας παράλληλα συμπαγείς διαστάσεις.
Βασικά Πλεονεκτήματα
Σχεδιασμένος για απόδοση ακριβείας, αυτός ο υδραυλικός κύλινδρος συνδυάζει διάμετρο 125 mm με ράβδο 70 mm για εξαιρετική δύναμη σύσφιξης. Η διαδρομή 521 mm παρέχει εκτεταμένη εμβέλεια χωρίς συμβιβασμούς στη σταθερότητα. Λειτουργώντας στα 16 MPa, παρέχει σταθερή πίεση με τον σχεδιασμό του διαχωρισμένου συρόμενου θαλάμου που αποτρέπει τη δέσμευση από τη θερμότητα ή την κακή ευθυγράμμιση. Οι προσαρμοσμένες φλάντζες εξασφαλίζουν τέλεια εφαρμογή, ενώ η ενσωματωμένη αυλάκωση στεγανοποίησης διατηρεί τη βέλτιστη συγκράτηση λαδιού.
Εφαρμογές
Ιδανικό για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένης της ναυπηγικής (ευθυγράμμιση χαλύβδινων πλακών), της κατασκευής σωλήνων, της κατασκευής πύργων αιολικής ενέργειας και της συναρμολόγησης σιδηροδρομικών αυτοκινήτων. Ιδανικό για κάθε εφαρμογή που απαιτεί ακριβή σύσφιξη μετάλλων με ελεγχόμενη δύναμη.
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Κατηγορία | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εφαρμογές | Μηχανήματα μηχανικής, εξόρυξη, ναυτιλία, μεταλλουργία, διατήρηση νερού, υπεράκτιες εγκαταστάσεις, γεωργία |
| Επιλογές Σφραγίδων | Parker, Merkel, Hallite |
| Χρώματα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές Υλικών | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτο Ατσάλι 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Πλαστικό περιτύλιγμα με ξύλινη θήκη |
| Βασικά Εξαρτήματα | Ρουλεμάν, Δοχείο πίεσης, Αντλία |
| Πρότυπο | Μη τυποποιημένο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Τύπος Εμβόλου, Τύπος Εμβολοφόρου, Τηλεσκοπικός Τύπος |
| Ισχύς | Υδραυλική & Πνευματική |
| Μάρκα | Guoyue |
| Δείγματα | Διαθέσιμα |

Πληροφορίες Εταιρείας
Τοποθεσία: Jiangsu, Κίνα (ιδρύθηκε το 2022)
Αγορές: Εγχώρια (40%), Αφρική (10%), Βόρεια Αμερική (10%), Νότια Αμερική (8%), Νοτιοανατολική Ασία (6%), Δυτική Ευρώπη (5%) και άλλες παγκόσμιες αγορές
Εργαζόμενοι: 51-100
Αγορές: Εγχώρια (40%), Αφρική (10%), Βόρεια Αμερική (10%), Νότια Αμερική (8%), Νοτιοανατολική Ασία (6%), Δυτική Ευρώπη (5%) και άλλες παγκόσμιες αγορές
Εργαζόμενοι: 51-100
Διασφάλιση Ποιότητας
- Παρέχονται δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
- Τελική επιθεώρηση που πραγματοποιείται πριν από την αποστολή
Εύρος Προϊόντων
Υδραυλικοί κύλινδροι, συμπεριλαμβανομένων κυλίνδρων μονής ενέργειας, διπλής ενέργειας και υδραυλικών κυλίνδρων μηχανημάτων κατασκευών
Γιατί να μας επιλέξετε
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. είναι μια επιχείρηση με επίκεντρο την τεχνολογία με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, που ειδικεύεται σε ολοκληρωμένες υδραυλικές λύσεις από την έρευνα έως την εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
Υπηρεσίες
Όροι Παράδοσης: FOB
Πληρωμή: USD/EUR, T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Πληρωμή: USD/EUR, T/T
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.