Υδραυλικό κύλινδρο 150 / 100-380 mm για μεταλλουργικές πρέσες
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
υδραυλικός κύλινδρος μεταλλουργίας
,Υδραυλικές κυλίνδρες για την κατασκευή
,Υδραυλικοί κυλίνδροι υδραυλικοί κυλίνδροι για κατασκευές
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Structure:
Υ
Weight:
180
Power:
16MPa
Dimension(L*W*H):
450*180*150mm
Rod Diameter:
100 χλστ
Maximum Stroke:
380 χλστ
Outer Tube Diameter:
168 χιλιοστά
Inner Tube Diameter:
150mm
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 ΤΕΜ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Υδραυλικός Κύλινδρος Duty 150 / 100-380 mm για Μεταλλουργικούς Τύπους
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Δομή | Y |
| Βάρος | 180 |
| Ισχύς | 16MPa |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 450*180*150mm |
| Διάμετρος εμβόλου | 100mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 380mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 168mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 150mm |
Υδραυλικοί Κύλινδροι Υψηλής Ποιότητας - Διασφάλιση Ποιότητας
- Εσωτερικά: Ο κύλινδρος συμμορφώνεται με το μεταλλουργικό πρότυπο GUOYUE EU/US CD250. Υλικά κυλίνδρου: 45#, 42CrMo, ή 27SiMn. Εσωτερική διάμετρος λειασμένη σε ακρίβεια H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra<0.4μm. Κεφαλές, βάσεις, άξονες και έμβολα κατασκευασμένα αποκλειστικά από χάλυβα 45#.
- Απόσβεση: Πολλαπλές επιλογές απόσβεσης, συμπεριλαμβανομένων σταθερών και κινητών δομών απόσβεσης για αποτελεσματική επιβράδυνση σε διάφορες πιέσεις και εύρη ταχύτητας.
- Συγκόλληση: 100% υπερηχητική επεξεργασία κρούσης σε όλες τις συγκολλήσεις που φέρουν πίεση και είναι κρίσιμες για φορτίο, εξαλείφοντας την τάση συγκόλλησης (ποσοστό αφαίρεσης ≥90%) και ενισχύοντας την αντοχή σε κόπωση.
- Σφράγιση: Κορυφαίες εισαγόμενες τσιμούχες από Ιαπωνία, Σουηδία Trelleborg, Γερμανία Merkel και GP.
- Δοκιμές & Πιστοποίηση: Συμμορφώνεται με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και το εσωτερικό πρότυπο Q/GAKY014-2023. Περιλαμβάνει εκθέσεις δοκιμών εργοστασίου και πιστοποιητικά επιλεξιμότητας προϊόντος.
- Εγγύηση: Ετήσια εγγύηση από την ημερομηνία αποστολής με δωρεάν επισκευή ή αντικατάσταση για ελαττώματα.
Βασικά Πλεονεκτήματα
- Η βαριά κατασκευή αντέχει σε ακραίες μεταλλουργικές πιέσεις
- Η υψηλή ικανότητα φόρτισης εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικές συνθήκες
- Μηχανική ακριβείας για ομαλές, ελεγχόμενες κινήσεις
- Οι στιβαρές τσιμούχες αντέχουν στη θερμότητα και την τριβή, μειώνοντας τις διαρροές
- Μεγάλη διαδρομή (380 mm) για βαθιές εργασίες συμπίεσης
- Ανθεκτικά υλικά παρατείνουν τη διάρκεια ζωής σε σκληρά περιβάλλοντα
Εφαρμογές
- Τύποι σφυρηλάτησης για διαμόρφωση μετάλλων υψηλής αντοχής
- Μηχανές εξώθησης στην επεξεργασία αλουμινίου/χάλυβα
- Μεταλλική σφράγιση για αυτοκινητοβιομηχανία/εξαρτήματα
- Εξοπλισμός χύτευσης σε καλούπια σε χυτήρια
- Κάμψη πλακών για βαριές κατασκευές
- Μπαλοποιητές απορριμμάτων σε εργοστάσια ανακύκλωσης
- Μηχανήματα μηχανικής, εξόρυξη, ναυτιλία, μεταλλουργία, ύδρευση, υπεράκτιες, γεωργία
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Τσιμούχα | Parker, Merkel, , Hallite |
| Χρώμα | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Υλικό | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποιητικό | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Συσκευασία με φυσαλίδα σε ξύλινη θήκη |
| Βασικά εξαρτήματα | Ρουλεμάν, Δοχείο πίεσης, Αντλία |
| Τυπικό εξάρτημα | Μη τυπικό |
| Δομή | Τύπος εμβόλου, Τύπος εμβόλου, Τηλεσκοπικός τύπος |
| Ισχύς | Υδραυλική & Πνευματική |
| Μάρκα | Guoyue |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Σχετικά με την Guoyue Hydraulic
Τοποθεσία: Jiangsu, Κίνα (ιδρύθηκε το 2022)
Αγορές: Εγχώριες (40%), Αφρική (10%), Βόρεια Αμερική (10%), Νότια Αμερική (8%), Νοτιοανατολική Ασία (6%), Δυτική Ευρώπη (5%), Ανατολική Ευρώπη (5%), Μέση Ανατολή (5%), Κεντρική Αμερική (5%), Ανατολική Ασία (2%), Ωκεανία (2%), Βόρεια Ευρώπη (1%), Νότια Ασία (1%)
Υπάλληλοι: 51-100
Διασφάλιση Ποιότητας
- Δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
- Τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
Σειρά προϊόντων
Υδραυλικοί κύλινδροι, υδραυλικοί κύλινδροι μονής ενέργειας, υδραυλικοί κύλινδροι διπλής ενέργειας, υδραυλικοί κύλινδροι μηχανημάτων κατασκευών
Γιατί να επιλέξετε Guoyue;
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. είναι μια ιδιωτική τεχνολογική επιχείρηση με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, που ειδικεύεται στην έρευνα, σχεδιασμό, ανάπτυξη, παραγωγή, λειτουργία και εξυπηρέτηση υδραυλικού εξοπλισμού.
Υπηρεσίες
- Όροι Παράδοσης: FOB
- Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR
- Τύπος Πληρωμής: T/T
- Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.