Υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα, διάμετρος 80mm, ράβδος 45mm, διαδρομή 250mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
Υδραυλικός κύλινδρος από ανοξείδωτο χάλυβα
,80mm διάμετρος
,Υδραυλικός κύλινδρος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Βάρος | 30kg |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 539*210*150mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 45mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 250mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 102mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα | 80mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
Αυτός ο υδραυλικός κύλινδρος υψηλής απόδοσης είναι ειδικά σχεδιασμένος για εργασίες βαθέων θαλασσών, διαθέτοντας κατασκευή από κράμα τιτανίου και ανοξείδωτο χάλυβα για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση σε περιβάλλοντα θαλασσινού νερού.
- Υλικά Υψηλής Ποιότητας: Ο σωλήνας ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές χάλυβα 45#, 42CrMo ή 27SiMn
- Μηχανική Ακριβείας: Τρύπες λειασμένες σε H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0,4 μm
- Ανθεκτική Κατασκευή: Εξαρτήματα από χάλυβα 45# (χωρίς χυτοσίδηρο ή χυτοχάλυβα)
- Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: Προαιρετικά σταθερά ή κινητά προφυλακτήρες για ελεγχόμενη επιβράδυνση
- Ποιοτικές Συγκολλήσεις: Συγκολλήσεις βαρέως τύπου ελεγμένες με υπερήχους για μειωμένη τάση και εκτεταμένη διάρκεια ζωής
- Στεγανωτικά Υψηλής Ποιότητας: Διεθνείς μάρκες όπως (Ιαπωνία), Trelleborg (Σουηδία), Merkel και GP (Γερμανία)
- Αυστηρές Δοκιμές: Συμμόρφωση με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση: 1 έτος κάλυψη από την ημερομηνία αποστολής
- Συμπαγής αλλά ισχυρός σχεδιασμός για εργασίες βαθέων θαλασσών υψηλής πίεσης
- Ανθεκτική στη διάβρωση κατασκευή από τιτάνιο και ανοξείδωτο χάλυβα
- Σύστημα στεγάνωσης χωρίς διαρροές με ενσωματωμένο αισθητήρα πίεσης
- Ομάδα βαλβίδων ταχείας δράσης για αποτελεσματικό έλεγχο ρευστού
- Διαδρομή 350mm για ομαλή λειτουργία της πύλης
- Ανθεκτικό παχύ φινίρισμα βαφής για μακροχρόνια εμφάνιση
- Τυπικές συνδέσεις θυρών για συμβατότητα με καθολικούς σωλήνες
- Ενεργειακά αποδοτική λειτουργία με λειτουργία ομαλής εκκίνησης/διακοπής
- Επιλογές Στεγάνωσης: Parker, Merkel, , Hallite
- Επιλογές Χρωμάτων: Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο)
- Επιλογές Υλικών: St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316
- Πιστοποιήσεις: ABS, Lloyds, SGS
- Συσκευασία: Φούσκα με ξύλινη θήκη
- Βασικά Εξαρτήματα: Ρουλεμάν, Δοχείο πίεσης, Αντλία
- Τύποι Δομής: Τύπος Εμβόλου, Τύπος Εμβόλου, Τηλεσκοπικός Τύπος
- Πηγή Ενέργειας: Υδραυλική & Πνευματική
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.