Υδραυλικός κύλινδρος 220mm 25MPa Διαδρομή 80mm για εξοπλισμό εκβάθυνσης
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος 220mm για εκβάθυνση
,Υδραυλικός κύλινδρος 25MPa διαδρομής 80mm
,Υδραυλικός κύλινδρος με διαδρομή 80mm
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Weight:
80
Power:
25MPa
Dimension(L*W*H):
780*170*170mm
Rod Diameter:
70 χλστ
Maximum Stroke:
80 χλστ
Outer Tube Diameter:
125mm
Inner Tube Diameter:
100 χλστ
Material:
Προσαρμοσμένο
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 ΤΕΜ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
OEM 2024 Hot Selling 220 90-96 Μηχανικός Υδραυλικός Κύλινδρος
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Βάρος | 80kg |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 780*170*170mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 70mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 80mm |
| Διάμετρος Εξωτερικού Σωλήνα | 125mm |
| Διάμετρος Εσωτερικού Σωλήνα | 100mm |
| Υλικό | Προσαρμοσμένο |
Περιγραφή Προϊόντος
Ο υδραυλικός κύλινδρος μηχανικής OEM 2024 Hot Selling 220 90-96 έχει σχεδιαστεί για εξοπλισμό βυθοκόρησης και εφαρμογές χαλάρωσης ηλεκτροδίων. Αυτός ο κύλινδρος υψηλής απόδοσης διαθέτει:
- Ο σωλήνας ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές υλικού: χάλυβας 45#, 42CrMo ή 27SiMn
- Οπές ακριβείας στο H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0,4 μm
- Εξαρτήματα από χάλυβα 45# για κεφαλή, βάση, ωτίδες και έμβολο (χωρίς χυτοσίδηρο/χάλυβα)
- Προαιρετικά σταθερά ή κινητά στοπ για ελεγχόμενη επιβράδυνση
- Συγκολλήσεις βαρέως τύπου ελεγμένες με υπερήχους για μείωση τάσεων και ανθεκτικότητα
- Υψηλής ποιότητας διεθνείς τσιμούχες (, Trelleborg, Merkel, GP)
- Δοκιμασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση 1 έτους για κατασκευαστικά ελαττώματα
Βασικά Πλεονεκτήματα
Στιβαρή Κατασκευή:
Παχιά χαλύβδινα εξαρτήματα και σκληρυμένο έμβολο αντέχουν στην κάμψη υπό φορτίο
Πρόληψη Διαρροών:
Υψηλής ποιότητας τσιμούχες διατηρούν την ακεραιότητα του υδραυλικού ρευστού
Ακριβής Κίνηση:
Πολλαπλοί τηλεσκοπικοί σωλήνες παρέχουν εκτεταμένη εμβέλεια διατηρώντας συμπαγές μέγεθος
Χαλάρωση Ηλεκτροδίων:
Ειδικός σχεδιασμός αποτρέπει την κόπωση μετάλλου σε απαιτητικές εφαρμογές
Εφαρμογές
Ιδανικό για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, όπως:
- Εξοπλισμός βυθοκόρησης
- Μηχανήματα μηχανικής
- Εργασίες εξόρυξης
- Υποδομές ναυτιλίας και λιμένων
- Μεταλλουργικές διεργασίες
- Έργα ύδρευσης
- Υπεράκτιες εργασίες
- Γεωργικά μηχανήματα
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Επιλογές Τσιμούχας | Parker, Merkel, , Hallite |
| Χρώματα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές Υλικού | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Φούσκα με ξύλινη θήκη |
| Τύποι Δομής | Τύπος Εμβόλου, Τύπος Εμβόλου, Τηλεσκοπικός Τύπος |
| Πηγή Ενέργειας | Υδραυλική & Πνευματική |
Εικόνες Προϊόντος
Πληροφορίες Εταιρείας
Σχετικά με την Guoyue Hydraulic
Με έδρα το Jiangsu της Κίνας, είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής υδραυλικών κυλίνδρων με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν. Η εταιρεία μας ενσωματώνει έρευνα, σχεδιασμό, ανάπτυξη, παραγωγή και εξυπηρέτηση για την παροχή λύσεων υψηλής ποιότητας υδραυλικών.
Διασφάλιση Ποιότητας
- Δείγματα προ-παραγωγής για έγκριση
- Τελικός έλεγχος πριν από την αποστολή
- Ολοκληρωμένες δοκιμές σύμφωνα με διεθνή πρότυπα
Γιατί να μας Επιλέξετε
Προσφέρουμε υδραυλικούς κυλίνδρους ανώτερης ποιότητας με:
- Προσαρμοσμένες λύσεις για συγκεκριμένες εφαρμογές
- Υλικά υψηλής ποιότητας και διεθνή εξαρτήματα
- Αυστηρές διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου
- Ανταγωνιστικές τιμές και αξιόπιστη παράδοση
Υπηρεσίες
| Όροι Παράδοσης | FOB |
| Νόμισμα Πληρωμής | USD, EUR |
| Τύπος Πληρωμής | T/T |
| Γλώσσες | Αγγλικά, Κινέζικα |
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.