Υδραυλικός κύλινδρος διπλής ροής ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες 25MPa
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικό κύλινδρο ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες
,Υδραυλικός κύλινδρος διπλής ροής 25MPa
,βιομηχανικός υδραυλικός κύλινδρος με εγγύηση
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Weight:
55
Power:
25MPa
Dimension(L*W*H):
437*180*229mm
Rod Diameter:
90 χλστ
Maximum Stroke:
30 χλστ
Outer Tube Diameter:
125mm
Inner Tube Diameter:
100 χλστ
Material:
Ανοξείδωτο ατσάλι
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 ΤΕΜ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Υδραυλικός Κύλινδρος Διπλής Διαδρομής Ανθεκτικός σε Υψηλές Θερμοκρασίες
Προηγμένοι υδραυλικοί κύλινδροι σχεδιασμένοι για εφαρμογές μηχανικής και μεταλλουργίας, με εξαιρετική αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και λειτουργία διπλής διαδρομής.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa / 25MPa |
| Βάρος | 55kg / 195kg |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 437*180*229mm / 1020*310*306mm |
| Διάμετρος Εμβόλου | 90mm / 100mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 30mm / 180mm |
| Διάμετροι Σωλήνα (Εξωτερική/Εσωτερική) | 125mm/100mm / 127mm/100mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Δομή | Τύπου Υ |
| Χρήση | Μηχανήματα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | Guoyue |
| Προέλευση | Jiangsu, Κίνα |
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
- Σχεδιασμός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες για απαιτητικές μεταλλουργικές εφαρμογές
- Η λειτουργία διπλής διαδρομής παρέχει εκτεταμένη εμβέλεια και ισχύ
- Προηγμένη κατασκευή σωλήνα σύμφωνα με τις προδιαγραφές GUOYUE CD250
- Σκληρά λειασμένες οπές (H8) με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0.4μm
- Ανθεκτικά εξαρτήματα από χάλυβα 45# (κεφαλή, βάση, ωτίδες, έμβολο)
- Ρυθμιζόμενο σύστημα επιβράδυνσης με σταθερές ή πλωτές επιλογές προφυλακτήρα
- Συγκολλήσεις ελεγμένες με υπερήχους για μέγιστη αντοχή και μακροζωία
- Προηγμένα διεθνή στεγανωτικά (Trelleborg, Merkel, GP)
- Αυστηροί έλεγχοι σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση 1 έτους για κατασκευαστικά ελαττώματα
Βασικά Πλεονεκτήματα
Αυτός ο στιβαρός υδραυλικός κύλινδρος υπερέχει σε ακραία περιβάλλοντα, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση υπό υψηλές θερμοκρασίες και βαριά φορτία. Ο σχεδιασμός διπλής διαδρομής του παρέχει ανώτερη εμβέλεια και ισχύ, ενώ τα κορυφαία υλικά και η κατασκευή του εξασφαλίζουν μεγάλη διάρκεια ζωής ακόμη και στις πιο απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Σενάρια Εφαρμογής
Ιδανικό για χαλυβουργεία, χυτήρια και βαριές βιομηχανικές εγκαταστάσεις, συμπεριλαμβανομένων:
- Πρέσες βαρέως τύπου και εξοπλισμός σφυρηλάτησης
- Συστήματα χειρισμού και τοποθέτησης χαλύβδινων δοκών
- Μηχανήματα επεξεργασίας τήγματος μετάλλων
- Λειτουργίες κυλινδρικών μύλων
- Συστήματα χειρισμού μεγάλων καλουπιών
- Μηχανισμοί πύλης εργοστασίων επεξεργασίας μετάλλων
Πληροφορίες Κατασκευαστή
- Εταιρεία: Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd.
- Ίδρυση: 2022
- Τοποθεσία: Jiangsu, Κίνα
- Υπάλληλοι: 51-100
- Αγορές: Παγκόσμια διανομή, συμπεριλαμβανομένης της Βόρειας Αμερικής, της Ευρώπης, της Ασίας, της Αφρικής
- Σειρά Προϊόντων: Υδραυλικοί κύλινδροι, κύλινδροι μονής/διπλής ενέργειας, κύλινδροι μηχανημάτων κατασκευών
Διασφάλιση Ποιότητας
- Δείγματα προ-παραγωγής για έγκριση
- Τελικός έλεγχος πριν από την αποστολή
- Ολοκληρωμένα πρωτόκολλα δοκιμών
Υπηρεσία & Υποστήριξη
- Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB
- Μέθοδοι Πληρωμής: T/T (USD, EUR)
- Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.