Προσαρμοσμένος τηλεσκοπικός υδραυλικός κύλινδρος 50mm Bored 100mm Stroke
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος 50mm διαμέτρου
,Υδραυλικός κύλινδρος 100 mm
,ειδικό τηλεσκοπικό υδραυλικό κύλινδρο
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Dimension(L*W*H):
710*100*100mm
Rod Diameter:
35mm
Maximum Stroke:
100 χλστ
Outer Tube Diameter:
60 mm
Inner Tube Diameter:
50 χλστ
Overall Length:
Προσαρμοσμένο
Type:
Τηλεσκοπικός κύλινδρος
Material:
Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα
Surface Treatment Of Piston Rod:
σκληρό χρωμιωμένο
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 τεμ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Μηχανικά Υδραυλικά Εξαρτήματα OEM Μη Τυπικά: Υδραυλικός Κύλινδρος 50 28-100
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 710×100×100mm |
| Διάμετρος Ράβδου | 35mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | 100mm |
| Διάμετρος Εξωτερικού Σωλήνα | 60mm |
| Διάμετρος Εσωτερικού Σωλήνα | 50mm |
| Συνολικό Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Τηλεσκοπικός Κύλινδρος |
| Υλικό | Χάλυβας, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Επιφανειακή Επεξεργασία Ράβδου Εμβόλου | Επιχρωμιωμένο |
Περιγραφή Προϊόντος
Αυτός ο μη τυπικός υδραυλικός κύλινδρος OEM έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές ισοστατικής συμπίεσης, με διάμετρο 50mm και διαδρομή 28-100mm. Σχεδιασμένος για ακρίβεια και ανθεκτικότητα, προσφέρει σταθερή απόδοση υπό απαιτητικές βιομηχανικές συνθήκες.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Κατασκευή Υψηλής Ποιότητας: Ο σωλήνας ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές υλικών που περιλαμβάνουν χάλυβα 45#, 42CrMo ή 27SiMn
- Μηχανική Κατεργασία Ακριβείας: Τρύπες λειασμένες σε H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0,4μm
- Ανθεκτικά Εξαρτήματα: Κεφαλή, βάση, αυτιά και έμβολο κατασκευασμένα από χάλυβα 45# (χωρίς χυτοσίδηρο ή χυτοχάλυβα)
- Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: Προαιρετικά σταθερά ή πλωτά προφυλακτικά για ελεγχόμενη επιβράδυνση
- Ποιοτικές Συγκολλήσεις: Υπερηχητικός έλεγχος για μείωση της καταπόνησης και μακροζωία
- Σφραγίδες Υψηλής Ποιότητας: Trelleborg (Σουηδία), Merkel και GP (Γερμανία)
- Αυστηρός Έλεγχος: Κάθε κύλινδρος ελέγχεται σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση: 1 έτος κάλυψης από την ημερομηνία αποστολής
Αυτός ο στιβαρός τηλεσκοπικός κύλινδρος διαθέτει κατασκευή από παχύ χάλυβα με επιχρωμιωμένη ράβδο για μέγιστη ανθεκτικότητα. Το σύστημα σφράγισης υψηλής ποιότητας αποτρέπει τις διαρροές λαδιού, ενώ οι πολλαπλοί συρόμενοι σωλήνες παρέχουν εκτεταμένη εμβέλεια διατηρώντας παράλληλα ένα συμπαγές αποτύπωμα.
Εφαρμογές
Ιδανικό για εφαρμογές ισοστατικής συμπίεσης σε διάφορες βιομηχανίες, συμπεριλαμβανομένης της κατασκευής κεραμικών και της μεταλλοτεχνίας. Ιδανικό για τη διαμόρφωση κεραμικών εξαρτημάτων ομοιόμορφης πυκνότητας ή σύνθετων μεταλλικών εξαρτημάτων με ακριβή έλεγχο δύναμης.
Κύριες Βιομηχανίες: Μηχανήματα μηχανικής, εξόρυξη, ναυτιλία, μεταλλουργία, συντήρηση νερού, υπεράκτιες εγκαταστάσεις, γεωργία
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Επιλογές Σφραγίδων | Parker, Merkel, Hallite |
| Χρώματα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές Υλικών | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτος Χάλυβας 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Φούσκα με ξύλινη θήκη |
| Δομή | Τύπος Εμβόλου, Τύπος Εμβολοφόρου, Τηλεσκοπικός Τύπος |
| Ισχύς | Υδραυλική & Πνευματική |
| Μάρκα | Guoyue |
| Δείγματα | Διαθέσιμα |

Πληροφορίες Εταιρείας
Με έδρα το Jiangsu της Κίνας με 51-100 υπαλλήλους, εξυπηρετούμε παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένων της Βόρειας Αμερικής, της Νότιας Αμερικής, της Ευρώπης, της Αφρικής και της Ασίας. Ιδρύθηκε το 2022, ειδικευόμαστε στην κατασκευή υδραυλικών κυλίνδρων με έμφαση στην ποιότητα και την καινοτομία.
Διασφάλιση Ποιότητας
- Παρέχονται δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
- Διεξάγεται τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
- Ολοκληρωμένος έλεγχος σύμφωνα με διεθνή πρότυπα
Εύρος Προϊόντων: Υδραυλικοί κύλινδροι, συμπεριλαμβανομένων παραλλαγών μονής ενέργειας, διπλής ενέργειας και μηχανημάτων κατασκευών
Γιατί να μας επιλέξετε: Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing είναι μια επιχείρηση που βασίζεται στην τεχνολογία με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, ενσωματώνοντας την Ε&Α, την παραγωγή και την εξυπηρέτηση κάτω από μια στέγη.
Υπηρεσίες: Όροι παράδοσης FOB, επιλογές πληρωμής USD/EUR, μέθοδος πληρωμής T/T, υποστήριξη γλώσσας Αγγλικά/Κινέζικα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.