Zware hydraulische cilinder 16 MPa telescopisch dubbelwerkend
Productdetails
16 MPa hydraulische cilinder
,telescopische hydraulische cilinder
,Dubbelwerkende hydraulische cilinder
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Stroom | 16 MPa |
| Afmetingen (L*B*H) | 717*230*230mm |
| Staafdiameter | 56 mm |
| Maximale slag | 445 mm |
| Buitendiameter buis | 127 mm |
| Diameter binnenbuis | 100 mm |
| Totale lengte | Aangepast |
| Type | Telescopische cilinder |
| Oppervlaktebehandeling | Hard verchroomd |
- Robuuste constructie met duurzame materialen (45#, 42CrMo of 27SiMn staal)
- Precisiegeslepen gaten (H8-tolerantie, Ra onder 0,4 μm)
- Premium internationale zegels (, Trelleborg, Merkel, GP)
- Ultrasoon geteste lasnaden voor maximale duurzaamheid
- Verstelbaar dempingssysteem (vaste of zwevende bumpers)
- Hardverchroomde zuigerstang voor corrosiebestendigheid
- Dubbelwerkende bediening voor push/pull-functionaliteit
- Uitgebreide tests volgens GB/T15622-2005-normen
- 1 jaar garantie op fabricagefouten
Onze hydraulische cilinders zijn gebouwd om veeleisende industriële toepassingen te weerstaan, met hoogwaardige componenten en strenge kwaliteitscontroles.
- Sollicitatie:Technische machines, mijnbouw, scheepvaart, metallurgie, landbouw, enz.
- Afdichtingsopties:Parker, Merkel, Hallite
- Materiële opties:St52, CK45, 4140, Duplex2205, roestvrij staal 304/316
- Certificeringen:ABS, Lloyds, SGS
- Structuur:Zuigertype, plunjertype, telescopisch type
- Stroom:Hydraulisch en pneumatisch
Elke cilinder wordt zorgvuldig verpakt met noppenfolie en vastgezet in houten kisten voor veilige internationale verzending. Aangepaste kleuren en verpakkingsopties beschikbaar.
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.