Custom 16MPa Single Acting Hydraulic Cylinder 700mm Stroke
Productdetails
16MPa single acting hydraulic cylinder
,Hydraulische cilinder met 700mm slag
,Maatwerk enkelwerkende hydraulische cilinder
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische Cilinder |
| Druk | 16MPa |
| Afmeting (L×B×H) | 1030×255×180mm |
| Stangdiameter | 70mm |
| Maximale Slag | 700mm |
| Buitenkant Buisdiameter | 127mm |
| Binnenkant Buisdiameter | 100mm |
| Totale Lengte | 200mm |
| Type | Enkelwerkende Cilinder |
| Materiaal | Staal, Aangepast |
- Premium Constructie: Buis volgt GUOYUE CD250 stijl met materiaalopties waaronder 45#, 42CrMo, of 27SiMn staal
- Precisie Bewerking: Gat geslepen tot H8 met oppervlakte ruwheid Ra onder 0.4 μm
- Duurzame Componenten: Kop, basis, oren en zuiger gemaakt van 45# staal (geen gietijzer of gietstaal)
- Veiligheidskenmerken: Optionele vaste of zwevende bumpers voor gecontroleerde vertraging
- Kwaliteitslassen: Ultrasoon testen op alle zwaarbelaste lassen voor spanningsreductie en levensduur
- Premium Afdichtingen: Gebruikt alleen topklasse afdichtingen van Trelleborg (Zweden), Merkel en GP (Duitsland)
- Grondige Tests: Elke cilinder getest volgens GB/T15622-2005 en Q/GAKY014-2023 standaarden
- Garantie: 1 jaar dekking vanaf verzenddatum met gratis reparatie/vervanging voor fabricagefouten

Locatie: Jiangsu, China (opgericht 2022)
Bediende Markten: Binnenlands (40%), Afrika (10%), Noord-Amerika (10%), Zuid-Amerika (8%), Zuidoost-Azië (6%), West-Europa (5%), Oost-Europa (5%), Midden-Oosten (5%), Midden-Amerika (5%), Oost-Azië (2%), Oceanië (2%), Noord-Europa (1%), Zuid-Azië (1%)
Teamgrootte: 51-100 werknemers
- Pre-productie voorbeelden verstrekt vóór massaproductie
- Eindinspectie uitgevoerd vóór verzending
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.