Maatwerk hydraulische cilinder 70mm zuigerstang 125mm buis enkelwerkend
Productdetails
Maatwerk enkelwerkende hydraulische cilinder
,70 mm staaf hydraulische cilinder
,125mm buis hydraulische cilinder
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Gewicht | 80 kg |
| Stangdiameter | 70 mm |
| Maximale slagkracht | Op maat |
| Buitenste buisdiameter | 125 mm |
| Innerlijke buisdiameter | 100 mm |
| Algemene duur | Op maat |
| Type | Eengemaakte cilinder |
| Materiaal | Staal, op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hardchroom geplatte |
- De buis volgt de specificaties van GUOYUE CD250 met materiaalopties: 45#, 42CrMo of 27SiMn staal
- Precieze grondgaten tot H8-tolerantie met oppervlakteafwerking Ra onder 0,4 ΞΌm
- kop, basis, oren en zuiger van duurzaam 45Β° staal (niet van gietijzer/staal)
- Aanpasbaar vertragingssysteem met vaste of drijvende bumpers voor gecontroleerde vertraging
- Met behulp van een ultrasone test kunnen lassen worden gesmolten om de spanningen te verminderen en de levensduur te verlengen
- Premium internationale zegels van Trelleborg (Zweden), Merkel en GP (Duitsland)
- Strenge tests volgens GB/T15622-2005 en Q/GAKY014-2023 met verstrekte certificering
Onze hydraulische cilinders zijn ontworpen voor veeleisende drukremtoepassingen en combineren robuuste constructie met precisie.De zware staalconstructie en de hardchroomstaaf weerstaan buigingen, terwijl premium afdichtingen lekken voorkomenOp maat gemaakte telescopische ontwerpen zorgen voor maximale uitbreiding, terwijl de compacte afmetingen behouden blijven.
Ideaal voor metaalvervaardigingsomgevingen zoals:
- Drukremwerking voor nauwkeurige metaalbuiging
- Vervaardigingsinstallaties voor het vormgeven van metalen onderdelen
- Autocarrosseriewerkplaatsen en productie van zware machines
- Engineering, mijnbouw, scheepvaart, metallurgie en landbouw toepassingen
| Opties voor zegels | Parker, Merkel, Hallite |
| Verfkleuren | Rood, Grijs, Geel, Zwart (aanpasbaar) |
| MateriΓ«le opties | St52, CK45, 4140, Duplex2205, roestvrij staal 304/316 |
| Certificeringen | ABS, Lloyds, SGS |
| Verpakking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Structuretypen | Type zuiger, type zuiger, telescopisch type |
| Stroombron | Hydraulisch en pneumatisch |

Sinds 2022 zijn we gevestigd in Jiangsu, China, en bedienen we wereldwijde markten, waaronder Noord-Amerika, Europa, Afrika en AziΓ«.Onze fabriek met meer dan 50 medewerkers is gespecialiseerd in de productie van hydraulische cilinders met een geregistreerd kapitaal van 50 miljoen yuan..
- Voorproductie-monsters voor goedkeuring
- Eindinspectie vΓ³Γ³r verzending
- 1 jaar garantie vanaf de verzenddatum
- Geaccepteerde levering: FOB
- Betaling: T/T (USD/EUR)
- Taal: Engels, Chinees
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.