OEM 630x150x150mm Telescopiecilinder Hydraulisch Voor Tipper Dump Truck Trailer
Productdetails
150 mm telescopiecilinder hydraulisch
,150 mm telescopiecilinder hydraulisch
,630 mm dubbelwerkende cilinder
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Structuur | Y |
| Gewicht | 70 |
| Kracht | 16 MPa |
| Afmeting (L*W*H) | 630*150*150 mm |
| Stangdiameter | 56 mm |
| Maximale slagkracht | 335 mm |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Buitenste buisdiameter | 140 mm |
| Innerlijke buisdiameter | 80 mm |
| Algemene duur | 200 mm |
| Type | Dubbelwerkende cilinder |
| Materiaal | Staal, op maat |
| Voor de grootte van de buis | 3/4 in |
| Gebruik | Machines en toestellen |
- Toepassing:Ingenieursmachines, mijnbouw, scheepvaart, metallurgie, waterbehoud, offshore, landbouw, enz.
- Gezegeld:Parker, Merkel, Hallite, enz.
- Verf:Rood, grijs, geel, zwart, enz.
- Materiaalopties:St52, CK45, 4140, Duplex2205, roestvrij staal 304/316, enz.
- Certificering:ABS, Lloyds, SGS, enz.
- Verpakking:In een bubbelverpakking, in een houten kast.
- Kleur:Aanpasbaar volgens de eisen van de klant
- Kerncomponenten:Lagers, drukvaten, pompen
- Standaarddeel:Niet-standaard
- Structuretypen:Type zuiger, type zuiger, telescopisch type
- Vermogen:Hydraulisch en pneumatisch
- Merk:Guoyue
- Monster:Beschikbaar

We zijn gevestigd in Jiangsu, China, vanaf 2022, verkopen aan de binnenlandse markt (40,00%), Afrika (10,00%), Noord-Amerika (10,00%), Zuid-Amerika (8,00%), Zuidoost-Azië (6,00%), West-Europa (5,00%),Oost-Europa (5,00%), Midden-Oosten (5,00%), Midden-Amerika (5,00%), Oost-Azië (2,00%), Oceanië (2,00%), Noord-Europa (1,00%), Zuid-Azië (1,00%).Er zijn in totaal ongeveer 51-100 mensen in ons kantoor..
Altijd een pre-productie monster voor massaproductie; Altijd definitieve inspectie voor verzending.
Hydraulische cilinder, hydraulische cilinder met één werking, hydraulische cilinder met twee werking, hydraulische cilinder voor bouwmachines.
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd., met een geregistreerd kapitaal van 50 miljoen yuan, is een particuliere technologische onderneming die onderzoek, ontwerp, ontwikkeling,productieHet bedrijf is gespecialiseerd in de hydraulische cilinderindustrie.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB; Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR; Aanvaardbare betalingsvorm: T/T; Sprekende taal: Engels, Chinees.
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.