Dwustronnego działania teleskopowy cylinder hydrauliczny 16-70MPa konstrukcja stalowa
Miejsce pochodzeniaCHINY
Nazwa markiGuoyue
CertyfikacjaCE
Numer modeluDostosowane
Minimalna ilość zamówienia1 kawałek
Warunki płatnościT/t
Możliwość zaopatrzenia2500 ton/tony rocznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
dwustronnego działania cylinder hydrauliczny 16-70MPa
,teleskopowy cylinder hydrauliczny konstrukcja stalowa
,cylinder hydrauliczny wysokiego ciśnienia
Pressure:
Dostosowane
Power:
Hydrauliczny
Dimension(L*W*H):
zależy od modelu
Rod Diameter:
zależy od modelu
Maximum Stroke:
Inny
Outer Tube Diameter:
zależy od modelu
Inner Tube Diameter:
20mm-1500mm
Overall Length:
200mm
Type:
Podwójny cylinder aktorski
Material:
Stal
Working Medium:
Olej hydrauliczny
Technique:
Kucie i odlewanie
Minimum Oeder Quantity:
1 szt
Certifications:
CE
Piston Seal:
uszczelka uretanowa
Seals:
chiński
Usage:
Maszyny przemysłu metalurgicznego
Ship Cost:
nie obejmuje
Opis produktu
Szczegółowe specyfikacje i cechy
OEM Wysokiej Jakości Dwukrotnie Działający tłok Teleskopowy Cylinder Hydrauliczny
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Ciśnienie | 16Mpa-70Mpa |
| Władza | Wyroby hydrauliczne |
| Rozmiar (L*W*H) | Zależy od modelu |
| Średnica pręta | Zależy od modelu |
| Maksymalny ruch | Pozostałe |
| Średnica rurki zewnętrznej | Zależy od modelu |
| Średnica rurki wewnętrznej | 20 mm-1500 mm |
| Całkowita długość | 200 mm |
| Rodzaj | Cylinder podwójny |
| Materiał | Stalowe |
Opis produktu
Cylindry hydrauliczne klasy premium - zaprojektowane pod kątem wydajności
- Rury są zgodne ze specyfikacjami GUOYUE CD250 z opcjami materiałowymi: stal 45#, 42CrMo lub 27SiMn
- Precyzyjne otwory gruntowe do tolerancji H8 z wykończeniem powierzchni Ra poniżej 0,4 μm
- Części (głowa, podstawa, uszy, tłok) wykonane ze stali 45* - nielitowanej ani nielitowanej
- Zastosowalny układ hamowania z stałymi lub pływającymi zderzakami do kontrolowanego hamowania
- Badanie ultradźwiękowe wszystkich spań o dużym obciążeniu w celu zmniejszenia naprężeń i wydłużenia żywotności
- Pierwsze międzynarodowe pieczęcie z Japonii, Trelleborga, Merkel i GP
- Ścisłe badania zgodnie z normami GB/T15622-2005 i Q/GAKY014-2023 z dokumentami certyfikacyjnymi
- 1-letnia gwarancja na wady produkcyjne z bezpłatną naprawą/zmianą
Główne zalety
Cylinder teleskopiczny o podwójnym działaniu klasy OEM zapewnia wiele układów zagnieżdżonych, osiągając 2-5 * uderzenia w połowie wciągniętej długości.i uszczelki poliuretanowe zapewniające ciśnienie wybuchowe 300 barów, zero drift i 1 milion + cykli. Dostosowalne z różnymi portami, mocowaniami i czujnikami; powłoka odporna na 500 godzin sprayu soli; szybkie 7-dniowe prototypowanie dostępne z certyfikatem CE / ISO.
Wnioski
Idealny do ciężarówek zbiorczych, sprężarek śmieci, wind górniczych, przyczep rolniczych, wyrównaczy doków, drabin pożarowych, dźwigów ruchomych, układów kierowniczych statków, urządzeń konserwacyjnych kolei,i kontrolę odchylenia łopatek turbiny wiatrowej - wszelkie ciężkie, ograniczone przestrzenie wymagające długiego zasięgu i wysokiej siły napędowej z synchronizowanym rozszerzeniem.
Dodatkowe specyfikacje
| Wnioski | Maszyny inżynieryjne, górnictwo, żegluga, metalurgia, ochrona wody, morze, rolnictwo |
| Płyty | Parker, Merkel, , Hallit |
| Kolory farby | Czerwony, Szary, Żółty, Czarny (przystosowany) |
| Materiały | St52, CK45, 4140, Duplex2205, stal nierdzewna 304/316 |
| Certyfikaty | ABS, Lloyds, SGS |
| Opakowanie | O masie przekraczającej 20 g/m2 |
| Podstawowe składniki | łożyska, zbiorniki ciśnieniowe, pompy |
| Część standardowa | Niestandardowe (dostępne wzory na zamówienie) |
| Rodzaje struktury | Rodzaj tłoka, rodzaj tłoka, rodzaj teleskopu |
| Opcje zasilania | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Marka | Guoyue |
| Próbki | Dostępne |
Informacje o spółce
Ma siedzibę w Jiangsu w Chinach, zatrudnia 51-100 pracowników, obsługuje rynki światowe, w tym krajowe (40%), afrykańskie (10%), północnoamerykańskie (10%), południowoamerykańskie (8%) i inne regiony.Założona w 2022 r. jako wyspecjalizowany producent sprzętu hydraulicznego.
Zapewnienie jakości
- Próbki przedprodukcyjne dostarczone przed masową produkcją
- Ostatnia kontrola przeprowadzona przed wysyłką
Zakres produktów
Cylindry hydrauliczne, w tym cylindry hydrauliczne jedno działające, podwójnie działające i maszyny budowlane.
Dlaczego wybrać nas?
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem opartym na technologii z kapitałem zarejestrowanym 50 milionów juanów, specjalizującym się w badaniach, projektowaniu, rozwoju, produkcji,i obsługa rozwiązań hydraulicznych.
Usługi
- Warunki dostawy: FOB
- Płatność: USD/EUR za pomocą T/T
- Języki: angielski, chiński
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.