70mm تلسکوپی هیدرولیک سیلندر 100mm سوراخ 80mm ضربه
جزئیات محصول
سیلندر هیدرولیک تلسکوپی 70 میلی متری
,سیلندر هیدرولیک با قطر داخلی 100 میلیمتر
,سیلندر هیدرولیک 80 میلی متری
سیلندر هیدرولیک مهندسی شده با دقت برای کاربردهای خودرو، شیمیایی و ساختمانی با قابلیت های پرس ایزواستاتیک.
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصول | سیلندر هیدرولیک |
| ابعاد (طول×عرض×ارتفاع) | 780×170×170mm |
| قطر میله | 70mm |
| حداکثر کورس | 80mm |
| قطر لوله بیرونی | 125mm |
| قطر لوله داخلی | 100mm |
| طول کلی | 200mm |
| نوع | سیلندر تلسکوپی |
| جنس | فولاد، سفارشی |
| تصفیه سطح | آبکاری کروم سخت |
- لوله از سبک GUOYUE CD250 با گزینه های مواد: 45#، 42CrMo یا 27SiMn پیروی می کند
- سوراخ های سنگ زنی شده با دقت به H8 با زبری سطح Ra زیر 0.4 μm
- ساخته شده با اجزای فولادی 45# (سر، پایه، گوش، پیستون) - بدون چدن یا فولاد ریخته گری
- بافرهای ثابت یا شناور اختیاری برای کاهش سرعت کنترل شده
- جوش های آزمایش شده با اولتراسوند برای کاهش استرس و دوام بیشتر
- واشرهای بین المللی ممتاز از Trelleborg (سوئد)، Merkel و GP (آلمان)
- آزمایش های دقیق مطابق با استانداردهای GB/T15622-2005 و Q/GAKY014-2023
- 1 سال گارانتی در برابر نقص تولید
این سیلندر تنظیم زاویه هیدرولیک سفارشی، دقت و استحکام را با سوراخ 100 میلی متری و کورس 70-45 میلی متری ترکیب می کند. واشرهای درجه یک و سطوح کروم اندود شده در برابر حرارت و فشار شدید مقاومت می کنند و عملکرد روان را تضمین می کنند. طراحی OEM-fit به طور یکپارچه با ماشین آلات موجود ادغام می شود.
ایده آل برای کاربردهای صنعتی مختلف از جمله:
- مکانیسم های تنظیم زاویه کارخانه های شیمیایی
- موقعیت یابی تجهیزات ساختمانی
- تولید خودرو
- پرس ایزواستاتیک در سرامیک
- ماشین آلات مهندسی، معدن، حمل و نقل، متالورژی و موارد دیگر
| گزینه های مهر و موم | Parker, Merkel, Hallite |
| رنگ های رنگ | قرمز، خاکستری، زرد، مشکی (قابل تنظیم) |
| گزینه های مواد | St52, CK45, 4140, Duplex2205, فولاد ضد زنگ 304/316 |
| گواهینامه ها | ABS, Lloyds, SGS |
| بسته بندی | حباب پیچ با جعبه چوبی |
| ساختار | نوع پیستون، نوع پیستون، نوع تلسکوپی |
| منبع تغذیه | هیدرولیک و پنوماتیک |

محل: جیانگ سو، چین (تاسیس 2022)
تضمین کیفیت: نمونه های قبل از تولید و بازرسی نهایی قبل از حمل و نقل
محدوده محصول: سیلندرهای هیدرولیک شامل انواع تک کاره، دو کاره و ماشین آلات ساختمانی
مشخصات شرکت: Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. یک شرکت فناوری با سرمایه ثبت شده 50 میلیون یوان است که در زمینه تحقیق، طراحی و تولید سیلندرهای هیدرولیک تخصص دارد.
خدمات: تحویل FOB، پرداخت T/T به دلار آمریکا/یورو، پشتیبانی انگلیسی/چینی
ماموریت ما ارائه "کیفیت بالا" و "خدمات خوب" و "تحویل سریع" است تا به مشتریانمان در کسب سود بیشتر کمک کنیم.