Υδραυλικός κύλινδρος γρήγορης εγκατάστασης για μηχανήματα κατασκευών 25MPa
Τόπος καταγωγήςΚΙΝΑ
ΕπωνυμίαGuoyue
ΠιστοποίησηCE
Αριθμός Μοντέλουπροσαρμοσμένος
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας1 κομμάτι
Όροι πληρωμήςT/t
Ικανότητα εφοδιασμού2500 τόνοι/τόνο ετησίως
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υδραυλικός κύλινδρος γρήγορης εγκατάστασης 25MPa
,Υδραυλικοί κύλινδροι για μηχανήματα κατασκευής
,Υδραυλικό κύλινδρο υψηλής πίεσης με εγγύηση
Product Name:
Υδραυλικός κύλινδρος
Pressure:
Προσαρμοσμένο
Weight:
80
Power:
25MPa
Dimension(L*W*H):
780*170*170mm
Rod Diameter:
70 χλστ
Maximum Stroke:
Προσαρμοσμένο
Outer Tube Diameter:
125mm
Inner Tube Diameter:
100 χλστ
Overall Length:
Προσαρμοσμένο
Working Medium:
Υδραυλικό λάδι
Technique:
Σφυρηλάτηση & Χύτευση
Minimum Oeder Quantity:
1 τεμ
Certifications:
CE
Piston Seal:
σφραγίδα ουρεθάνης
Seals:
κινέζικα
Usage:
Μηχανήματα μεταλλουργικής βιομηχανίας
Ship Cost:
δεν περιλαμβάνει
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς προδιαγραφές και χαρακτηριστικά
Υδραυλικός Κύλινδρος Γρήγορης Εγκατάστασης OEM για Επισκευή Έκτακτης Ανάγκης και Αντικαταστάσεις Μηχανημάτων Κατασκευών
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Πίεση | 1MPa |
| Βάρος | 80kg |
| Ισχύς | 25MPa |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 780×170×170mm |
| Διάμετρος Ράβδου | 70mm |
| Μέγιστη Διαδρομή | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος Εξωτερικού Σωλήνα | 125mm |
| Διάμετρος Εσωτερικού Σωλήνα | 100mm |
| Συνολικό Μήκος | Προσαρμοσμένο |
Περιγραφή Προϊόντος
Αυτός ο υδραυλικός κύλινδρος γρήγορης εγκατάστασης OEM έχει σχεδιαστεί για επισκευές έκτακτης ανάγκης και αντικαταστάσεις σε μηχανήματα κατασκευών, με γρήγορη εγκατάσταση για ελαχιστοποίηση του χρόνου διακοπής λειτουργίας.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Κατασκευή Σωλήνα: Ακολουθεί το στυλ GUOYUE CD250 με επιλογές για χάλυβα 45#, 42CrMo ή 27SiMn
- Ακρίβεια: Τρύπα γειωμένη σε H8 με τραχύτητα επιφάνειας Ra κάτω από 0,4 μm
- Εξαρτήματα: Κεφαλή, βάση, αυτιά και έμβολο κατασκευασμένα από χάλυβα 45# (χωρίς χυτοσίδηρο/χάλυβα)
- Σύστημα Επιβράδυνσης: Επιλογή σταθερών ή πλωτών προφυλακτήρων για ελεγχόμενη επιβράδυνση
- Συγκόλληση: Υπερηχητικά ελεγμένες συγκολλήσεις βαρέως φορτίου για μείωση της καταπόνησης και ανθεκτικότητα
- Σφραγίδες: Κορυφαίες διεθνείς μάρκες (Trelleborg, Merkel, GP)
- Δοκιμές: Κάθε μονάδα δοκιμάζεται σύμφωνα με τα πρότυπα GB/T15622-2005 και Q/GAKY014-2023
- Εγγύηση: 1 έτος κάλυψης από την ημερομηνία αποστολής
Πλεονεκτήματα
Σχεδιασμένος για γρήγορη εγκατάσταση σε καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, αυτός ο υδραυλικός κύλινδρος ελαχιστοποιεί το χρόνο διακοπής λειτουργίας του εξοπλισμού. Η στιβαρή κατασκευή του με παχύ χάλυβα και σκληρυμένη ράβδο αντιστέκεται στην κάμψη, ενώ οι κορυφαίες σφραγίδες αποτρέπουν τις διαρροές λαδιού. Ο τηλεσκοπικός σχεδιασμός προσφέρει εκτεταμένη εμβέλεια διατηρώντας παράλληλα ένα συμπαγές αποτύπωμα.
Σενάρια Εφαρμογής
Ιδανικό για εργοτάξια, απομακρυσμένα έργα και οποιαδήποτε κατάσταση όπου ο χρόνος διακοπής λειτουργίας του εξοπλισμού είναι κρίσιμος. Αποκαθιστά γρήγορα τη λειτουργικότητα σε εκσκαφείς, φορτωτές και άλλα βαριά μηχανήματα.
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Εφαρμογή | Μηχανήματα μηχανικής, εξόρυξη, ναυτιλία, μεταλλουργία, διατήρηση νερού, υπεράκτια, γεωργία |
| Επιλογές Σφραγίδων | Parker, Merkel, Hallite |
| Χρώματα Βαφής | Κόκκινο, Γκρι, Κίτρινο, Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Επιλογές Υλικών | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Ανοξείδωτο Ατσάλι 304/316 |
| Πιστοποιήσεις | ABS, Lloyds, SGS |
| Συσκευασία | Πλαστικό περιτύλιγμα με ξύλινη θήκη |
| Δομή | Τύπος Εμβόλου, Τύπος Εμβολοφόρου, Τηλεσκοπικός Τύπος |
| Πηγή Ενέργειας | Υδραυλική & Πνευματική |
| Μάρκα | Guoyue |

Πληροφορίες Εταιρείας
Με έδρα το Jiangsu της Κίνας από το 2022, εξυπηρετούμε παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένων της Βόρειας Αμερικής, της Ευρώπης, της Αφρικής και της Ασίας. Η ομάδα μας των 51-100 ατόμων ειδικεύεται στην κατασκευή υδραυλικών κυλίνδρων.
Διασφάλιση Ποιότητας
- Δείγματα προ-παραγωγής για έγκριση
- Τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
Εύρος Προϊόντων
Υδραυλικοί κύλινδροι, συμπεριλαμβανομένων μονών ενεργειών, διπλής ενεργείας και ειδικών μοντέλων μηχανημάτων κατασκευών.
Γιατί να μας επιλέξετε
Η Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing είναι μια επιχείρηση με επίκεντρο την τεχνολογία με εγγεγραμμένο κεφάλαιο 50 εκατομμυρίων γιουάν, που ειδικεύεται στην έρευνα, το σχεδιασμό, την ανάπτυξη και την παραγωγή υδραυλικών λύσεων.
Υπηρεσίες
Όροι παράδοσης FOB, πληρωμή USD/EUR αποδεκτή, μέθοδος πληρωμής T/T, υποστήριξη γλώσσας Αγγλικά/Κινέζικα.
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.