Roestvrijstalen V-vormige hydraulische cilinder 80mm 56-90mm slag
Plaats van herkomstCHINA
MerknaamGuoyue
CertificeringCE
Modelnummeraangepast
Minimale bestelhoeveelheid1 stuk
BetalingsvoorwaardenT/t
Toeleveringsvermogen2500 Ton/Ton per jaar
Productdetails
Markeren:
Roestvrijstalen V-vormige hydraulische cilinder
,80mm hydraulische cilinder met V-vorm
,Hydraulische cilinder 56-90mm slag
Product Name:
Hydraulische cilinder
Pressure:
Aangepast
Weight:
27
Power:
10mpa
Dimension(L*W*H):
500*140*140mm
Rod Diameter:
56 mm
Maximum Stroke:
90 mm
Outer Tube Diameter:
100 mm
Inner Tube Diameter:
80 mm
Material:
Roestvrij staal
Working Medium:
Hydraulische olie
Technique:
Smeden en gieten
Minimum Oeder Quantity:
1 STKS
Certifications:
CE
Piston Seal:
urethaan afdichting
Seals:
Chinese
Usage:
Machines voor de metallurgische industrie
Ship Cost:
niet omvatten
Productbeschrijving
Gedetailleerde specificaties en kenmerken
Hoogdruk V-vormige hydraulische cilinder
OEM voor- en achterkant 40ES uitgerust met 80 56-90 gebufferde V-vormige hydraulische cilinders, ontworpen voor hogedruktoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Druk | 1MPa |
| Kracht | 10 MPa |
| Afmetingen (L*W*H) | 500*140*140 mm |
| Stangdiameter | 56 mm |
| Maximale slagkracht | 90 mm |
| Buitenste buisdiameter | 100 mm |
| Innerlijke buisdiameter | 80 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Structuur | V-vormig |
| Gewicht | 27 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Premium bouwgegevens
- Bouw van buizen:Volgt GUOYUE CD250-stijl met 45#, 42CrMo of 27SiMn staal
- Bewerkingen met precisie:H8 grondgaten met een oppervlakte ruwheid Ra onder 0,4 μm
- Materialen van de onderdelen:kop, basis, oren en zuiger van 45* staal (zonder gietijzer/staal)
- Buffersysteem:Keuze van vaste of drijvende bumpers voor gecontroleerde vertraging
- Verwarmingskwaliteit:Met behulp van een ultrasone-onderzoek zijn zware lassen getest voor stressreductie en levensduur
- Gezegelkwaliteit:Premium internationale zegels van (Japan), Trelleborg (Zweden), Merkel en GP (Duitsland)
Kwaliteitsborging
Elke cilinder ondergaat strenge tests volgens GB/T15622-2005 en Q/GAKY014-2023 normen.
Belangrijkste voordelen
- Persoonlijk V-vormig ontwerp voor ruimte-efficiëntie
- Dual-end buffering voorkomt harde inslagen
- Hoogsterke stalen buisconstructies
- Buitengewone stuwkracht
- Leekbestendig ontwerp voor een lange levensduur
- Lichte maar duurzame constructie
- Eenvoudige installatie en onderhoud
- Kosteneffectief met gemakkelijk verkrijgbare reserveonderdelen
Industriële toepassingen
Vrachtwagenliften, landbouwbeladers, compacte graafmachines, afvalcompressoren, docknivellers, mijnbouwapparatuur, trekkers, scheepsladers, bakstenenpers, bosbouwapparatuur,wegbouwmachines, betonmengers, graanbehandelingssystemen, afvalvoertuigen en sneeuwverwijderingsapparatuur.
Producenteninformatie
Plaats:Jiangsu, China
Merk:Guoyue
Grootte van het bedrijf:51-100 werknemers
Markten bediend:Binnenlandse (40%), internationale (60% op meerdere continenten)
Kwaliteitsverbintenis
- Voor goedkeuring verstrekte preproductie-monsters
- Eindinspectie vóór verzending
- 1 jaar garantie vanaf de verzenddatum
- Gratis reparatie of vervanging van fabrieksdefecten
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.