Hydraulische cilinder met dubbele stang voor hoge temperaturen voor RC-graafmachines en gieterijen
Productdetails
hydraulische cilinders hydraulische cilinders voor bouw
,100mm Hydraulische Cilinder
,Hydraulische cilinder van 125 mm
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam van het product | Hydraulische cilinder |
| Druk | 1MPa |
| Structuur | Y |
| Gewicht | 55 |
| Kracht | 25 MPa |
| Afmeting ((L*W*H) | 437*180*229 mm |
| Stangdiameter | 90 mm |
| Maximale slagkracht | 40 mm |
| Buitenste buisdiameter | 125 mm |
| Innerlijke buisdiameter | 100 mm |
- Intern:De cilindervat adopteert GUOYUE EU/US metallurgische standaard CD250 structuur.
- Buffer:Meerdere bufferopties, waaronder vaste en zwevende bufferstructuren om effectieve vertraging te garanderen over verschillende druk- en snelheidsbereiken.
- Verwarming:100% ultrasone slagbehandeling toegepast op alle drukdragende en belastingscritische lassen.
- Verzegeling:Alle cilinders gebruiken exclusief geïmporteerde premium afdichtingen uit Japan, Zweden Trelleborg, Duitsland Merkel en GP.
- Test & certificering:Fabrieksonderzoek voldoet strikt aan GB/T15622-2005 en de interne premiumnorm Q/GAKY014-2023.
- Garantie:Een jaar garantie vanaf de verzenddatum met gratis reparatie of vervanging voor gebreken.
- Extreme hittebestendigheid:Viton/FKM-dichtingen kunnen 300°C+ weerstaan, ideaal voor gieterijen en hete industriële omgevingen.
- Dual-rod stabiliteit:De symmetrische krachtverdeling voorkomt dat zijbelasting buigt in compacte RC-graafmachines.
- Corrosiebeveiliging:Roestvrijstalen staven + keramische coating weerstaan gesmolten metaal spatten & oxidatie.
- Koelopties:Voor een continue werking bij hoge temperaturen beschikbare waterjackpoorten.
- Precisiecontrole:De laag wrijvingsdichtingen zorgen voor een soepele beweging in krappe ruimtes.

We zijn gevestigd in Jiangsu, China, opgericht in 2022. Onze marktdistributie omvat binnenlandse markt (40%), Afrika (10%), Noord-Amerika (10%), Zuid-Amerika (8%) en andere wereldwijde regio's.Ons kantoor heeft 51-100 medewerkers..
- Altijd een pre-productie monster vóór de massaproductie
- Altijd definitieve inspectie vóór verzending
hydraulische cilinder, hydraulische cilinder met één werking, hydraulische cilinder met twee werking, hydraulische cilinder voor bouwmachines
- Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB
- Aanvaarde betalingsvaluta: USD, EUR
- Aanvaardbaar betaalmethode: T/T
- Taal: Engels, Chinees
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.