Dubbelwerkende hydraulische cilinder 150 mm Boring 100-380 mm slag
Productdetails
Doppelwerkende hydraulische cilinder met een boring van 150 mm
,hydraulische cilinder van 100-380 mm slag
,industriële hydraulische cilinder met garantie
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische Cilinder |
| Gewicht | 180kg |
| Vermogen | 16MPa |
| Afmeting (L*B*H) | 450*180*150mm |
| Stangdiameter | 100mm |
| Maximale Slag | 380mm |
| Buitendiameter Buis | 168mm |
| Binnendiameter Buis | 150mm |
| Gebruik | Machines |
| Materiaal | Aanpasbaar |
- Premium Constructie: Buis volgt GUOYUE CD250-stijl met materiaalkeuzes waaronder 45#, 42CrMo of 27SiMn staal
- Precisiebewerking: Gat geslepen tot H8 met een oppervlakteruwheid Ra onder 0,4 µm
- Duurzame Componenten: Kop, basis, oogjes en zuiger gemaakt van 45# staal (geen gietijzer of gietstaal)
- Veiligheidsvoorzieningen: Optionele vaste of zwevende bumpers voor gecontroleerde vertraging bij elke snelheid of belasting
- Kwaliteitslassen: Ultrasoon geteste zware lassen voor verminderde spanning en langere levensduur
- Premium Afdichtingen: Gebruikt alleen topafdichtingen van (Japan), Trelleborg (Zweden), Merkel en GP (Duitsland)
- Rigoureuze Tests: Elke cilinder getest volgens GB/T15622-2005 en Q/GAKY014-2023 normen met verstrekte testdocumentatie
- Betrouwbaarheidsgarantie: 1 jaar garantie vanaf verzenddatum met gratis reparatie/vervanging voor fabricagefouten
| Toepassingen | Machinebouw, mijnbouw, scheepvaart, metallurgie, waterbeheer, offshore, landbouw |
| Afdichtingsopties | Parker, Merkel, , Hallite |
| Verfkleuren | Rood, Grijs, Geel, Zwart (aanpasbaar) |
| Materiaalkeuzes | St52, CK45, 4140, Duplex2205, Roestvrij Staal 304/316 |
| Certificeringen | ABS, Lloyds, SGS |
| Verpakking | Bubble-wrap met houten kist |
| Kerncomponenten | Lager, Drukvat, Pomp |
| Structuurtypen | Zuigertype, Plungertype, Telescopisch Type |
Gevestigd in Jiangsu, China met 51-100 werknemers, bedient wereldwijde markten waaronder Binnenland (40%), Afrika (10%), Noord-Amerika (10%), Zuid-Amerika (8%) en andere regio's.
- Pre-productie samples voor massaproductie
- Eindinspectie voor verzending
Hydraulische cilinders inclusief enkelwerkende, dubbelwerkende en hydraulische cilinders voor bouwmachines.
Guoyue Hydraulic Equipment Manufacturing (Jiangsu) Co., Ltd. is een technologieonderneming met een geregistreerd kapitaal van 50 miljoen yuan, gespecialiseerd in geïntegreerd R&D, productie en service.
- Levering: FOB
- Betaling: USD/EUR via T/T
- Talen: Engels, Chinees
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.